Prihlásenie

Aktuální organizační struktura ve společnosti Tech Data

 Martin Madár, Vít Vojtěšek, Petr Pavlíček

 

S postupující integrací společnosti Tech Data dochází k 1. 11. 2017 ke změnám na některých pozicích.

 

Martin Madár se k 1.11. přesunuje na pozici Director Software – Eastern Europe, kde v rámci projektu bude mít na starosti start obchodních aktivit v oblasti software, především pak značek Microsoft a Adobe, v zemích východní Evropy. Zde se po akvizici divize Technology Solutions společnosti Avnet otevírají nové obchodní příležitosti. Blok zemí východní Evropy zahrnuje zejména Polsko, Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Rumunsko a ve speciálním režimu i další země. Martin Madár tak nadále zůstává přímo zodpovědný za obchodní jednotku Software v ČR, zahrnující kromě výše zmíněných značek i řadu dalších softwarových výrobců.

 

Vít Vojtěšek se k 1.11. přesunuje z pozice Director Tech Data Mobile, která se v rámci nového uspořádání stala součástí Tech Data Endpoint Solutions (dříve tzv. Broadline), na pozici Product Marketing Director. Ze své pozice bude mít na starosti kompletní tým produkt marketingu nově vzniklé části Tech Data Endpoint Solutions, zahrnující veškeré současné značky a produkty v oblasti tzv. broadline portfolia, mezi které patří zejména HP Inc., Lenovo, Intel, WD a desítky dalších, a dále pak otevření nových kontraktů ve spolupráci s ostatními divizemi Tech Data, zejména pak v oblasti počítačových komponent, za které jmenujme poslední novinku – AMD.

 

Petr Pavlíček k 1.11. vykonává pozici Obchodní ředitel a je nadále zodpovědný za veškeré obchodní aktivity části Tech Data Endpoint Solutions, zahrnující prodej kompletního portfolia společnosti do všech tržních zákaznických segmentů.

 

Aktuální základní struktura společnosti Tech Data


Společnost Tech Data představila v říjnu 2017 novou identitu značky, která zdůrazňuje její široký záběr a schopnosti. Tato změna je součástí pokračující integrace divize Technology Solutions společnosti Avnet, kterou Tech Data koupila v prvním pololetí 2017.

Portfolio řešení pro koncové uživatele se nově nazývá Tech Data Endpoint Solutions (dříve Broadline) a primárně zahrnuje PC systémy, mobilní telefony a příslušenství, tiskárny, periferní zařízení, spotřební materiál, software a spotřební elektroniku.

 

Portfolio pokročilých řešení se pak nově jmenuje Tech Data Advanced Solutions a zahrnuje zejména řešení pro data centra (síťové prvky, servery, storage, konvergovaná řešení, software apod.), řešení pro cloud, IoT, mobilitu, bezpečnost a analýzu.

 

Kromě těchto dvou portfolií bude společnost Tech Data na trhu i nadále nabízet další tři specializovaná řešení: Datech Solutions (distribuce software CAD, primárně Autodesk), Maverick AV Solutions (distribuce AV řešení) a Global Computing Components (distribuce počítačových komponent).

 

 

 

O společnosti Tech Data


Společnost Tech Data spojuje svět prostřednictvím technologií. Naše kompletní portfolio produktů, služeb a řešení, vysoce specializovaných dovedností a odbornosti v oblasti technologií nové generace umožňuje našim partnerům přinášet na trh produkty a řešení, které svět potřebuje k tomu, aby se mohl spojit, růst a rozvíjet se. Společnost Tech Data se umístila na 107. místě v seznamu Fortune 500® a již po osmé v řadě byla označena za jednu z „nejobdivovanějších společností na světě“. Další informace najdete na webových stránkách www.techdata.com.

 

Můžete nás také sledovat na Twitteru, LinkedIn a na Facebooku.

 

 

Nehlasované