Prihlásenie

AOC a Red Bull oznamují nové dlouhodobé partnerství

AOC a Red Bull oznamují nové dlouhodobé partnerství

Praha, 14. května 2019 – Společnost AOC, specialista na herní monitory, uzavřela nové dlouhodobé partnerství s Red Bull. Odteď, všechny týmy na prominentních esport eventech podporovaných Red Bullem, budou hrát na nejmodernějších herních monitorech od AOC. Navíc bude AOC sponzorovat deset Red Bull Player One akcí, které se v průběhu roku uskuteční po celé Evropě.

 

Společně silnější

Jak AOC, tak Red Bull jsou již známými veterány v esport světe, kteří si již partnerství vyzkoušeli minulý rok na akcích Red Bull Guardians a Red Bull Kumite. Na základě této spolupráce se obě společnosti rozhodly prohloubit své dlouhodobé zapojení do soutěžního hraní a vzájemnou spolupráci. Jako tým budou AOC a Red Bull posouvat laťku dokonalého herního zážitku pro hráče i fanoušky esportovních klání. AOC bude například sponzorovat ceny do soutěží, takže hráči a fanoušci budou moci získat profesionální herní monitory AOC v průběhu různých akcí.

 

 

 

EVO vítěz Problem X si potřásá rukou s vítězem Fujimura na akci Red Bull Kumite World Final v Paříži, 11. listopadu 2018.

 

Ultimativní herní sestavy

Pro každou kategorii esportu byl z portfolia AOC pečlivě vybrán model, který zkracuje reakční dobu až na 1 ms (AOC AG241QG a AG251FZ), nebo nabízí obnovovací frekvenci až 240 Hz (AOC AG251FZ), případně dokonalý obraz v QHD rozlišení až 2560 x 1440 bodů (AOC AGON AG241QG a AOC AGON AG271QG). Všechny herní modely AOC nabízejí hráčům maximální flexibilitu a mobilitu a zaručí, že prémiové esport akce Red Bullu budou vybaveny top herním hardwarem.


Výběr herních monitorů pro esport akce s Red Bullem AOC’s AG241QG, AG251FZ and AG271QG 

 

Nejbližší Red Bull offline eventy


  • 27. dubna až 22. června 2019: LoL Red Bull Player One – Španělsko
  • 18. května 2019: CS:GO Flick – Turecko
  • 27. července: LoL Red Bull Player One – Německo

 

Pro více informací o nových akcích navštivte prosím oficiální stránku AOC Gaming nebo AOC Gaming sledujte na FacebookTwitter a Instagram.

 

O společnosti AOC


AOC je jednou ze světových top značek na trhu monitorů. Vysoká kvalita, prvotřídní servis, atraktivní vzhled, inovativní produkty a ohled na životní prostředí jsou důvody, proč stále více a více zákazníků a distribučních partnerů věří značce AOC. Široká produktová řada monitorů této značky získala četná ocenění. Společnost AOC je pobočkou TPV Technology Limited, největšího světového výrobce LCD monitorů. Více informací hledejte na www.aoc-europe.com.

 

 

Nehlasované
AOC a Red Bull oznamují nové dlouhodobé partnerství
 
AOC a Red Bull oznamují nové dlouhodobé partnerství