Prihlásenie

AOC vstupuje do segmentu 19,5“ monitorů

AOC vstupuje do segmentu 19,5“ monitorů

Praha, 14. 5. 2013 – Současný trend ve vývoji monitorů směřuje stále k větším úhlopříčkám a většímu rozlišení. Navzdory tomu segment 19,5“ monitorů vykazuje stále silný obchodní potenciál. Proto se společnost AOC rozhodla vstoupit do tohoto segmentu hned se šesti novými modely. Všechny nové monitory vycházejí z vydařených sérií 50, 60 a 70 a jsou určeny především pro domácí a kancelářské uživatele.

 


Nový segment produktů

Rozšířením svého širokého portfolia monitorů o tyto nové 19,5“ (49,5 cm) monitory s LED podsvícením se AOC chystá na masivní vstup do tohoto segmentu. I když budou tyto monitory pouze o něco menší než širokoúhlé 20“ modely, budou dostupné za výrazně nižší ceny.

 

Monitory pro domácí a kancelářské využití

Nové monitory AOC jsou určeny pro práci s běžnými kancelářskými aplikacemi, jako jsou textové a tabulkové editory, surfování na internetu anebo sledování videí. Díky svému WSXGA rozlišení 1600 x 900 bodů s lehkostí překonají ostatní panely s WXGA (1366 x 768 bodů), které se právě v tomto segmentu běžně využívají.

 

 Energeticky úsporná LED technologie

Všechny nové 19,5“ monitory jsou osazené energeticky úspornými TN panely s nejnovějším LED podsvícením. Modely série 50 a 60ID disponují jasem
250 cd/m² (70ID 200 cd/m²), typickým kontrastem 1000:1 a dobou odezvy
5 ms, což zaručuje skvělé zobrazovací vlastnosti. Některé modely disponují volitelným DVI portem, zabudovanými reproduktory a ergonomickými vlastnostmi.

 

 

###

 

O společnosti AOC

AOC je jednou ze světových top značek na trhu monitorů. Vysoká kvalita, prvotřídní servis, atraktivní vzhled, inovativní produkty a ohled na životní prostředí jsou důvody, proč stále více a více zákazníků a distribučních partnerů věří značce AOC. Mimořádně široká produktová řada monitorů této značky získala v Evropě během roku 2012 více než 200 různých ocenění. Společnost AOC je pobočkou TPV Technology Limited, největšího světového výrobce LCD monitorů. Více informací hledejte na www.aoc-europe.com.

Nehlasované