Prihlásenie

Bike Mount: Na kolo i s iPhonem

(Uherský Brod, 21. 4. 2011) – Společnost AZUB Bike, lídr na poli alternativní cyklistiky, ve spolupráci se společností BioLogic přináší všem milovníkům produktů Apple skvělou novinku Bike Mount, pomocí níž si pohodlně připevní svůj iPhone na řídítka kola, a tak mohou být stále ve spojení se světem.

 

Bike Mount ocení hlavně ti, kteří potřebují mít nepřetržitě přehled o příchozích e-mailech, SMS zprávách, ale také o dění na Facebooku. Asi největší přínos propojení iPhonu a vašeho kola spočívá v tom, že pokud si nainstalujete potřebnou aplikaci ve formě Biologic BikeBrain, která je zdarma, můžete tak na displeji pohodlně sledovat počet ujetých kilometrů, aktuální nebo průměrnou rychlost a také využít GPS navigaci pro správné určení trasy. V případě pomalejší a opatrnější jízdy po rovném terénu je možné dokonce natočit vlastní video.

Svůj iPhone tak máte neustále na očích, můžete ho otáčet o 360 stupňů a díky vodotěsnému obalu Bike Mount se nemusíte bát ani ztížených povětrnostních podmínek. Obal disponuje citlivou membránou, přes kterou můžete iPhone ovládat dotykem prstů. Vnitřní část obalu je potažena silikonem, který zabraňuje přenosu vibrací na telefon. Problém může nastat pouze s mikrofonem: pokud budete chtít volat, musíte použít headset.

Obal na iPhone Bike Mount pohodlně zakoupíte prostřednictvím webové stránky společnosti AZUB Bike www.azub.cz anebo některého z obchodních partnerů společnosti AZUB Bike za 1490 Kč včetně DPH.

 

 

O společnosti Azub Bike

Společnost Azub Bike už od roku 2001 přináší zákazníkům v České republice a na Slovensku kola a další cyklistický sortiment, který není na našem cyklistickém trhu zaběhlý. Je oficiálním distributorem skládacích kol Dahon, kterých se ve světě prodalo už přes 2 miliony. Součástí jejího sortimentu jsou dále lehokola, dětské vozíky, dětské tažné tyče, ale i kožené sedačky Brooks a spoustu dalších nekonvenčních produktů. Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.azub.cz.

Nehlasované