Prihlásenie

Brána do světa IoT od AirLive

Brána do světa IoT od AirLive

Na začátku prosince začal AirLive dodávat na český a slovenský trh zařízení Gateway SG-101, což je centrální jednotka standardu Z-Wave, která se může stát, jak už její název naznačuje, vstupní branou do světa IoT.

 

Gateway SG-101 patří do rodiny AirLive Smart Life produktů pro chytrou domácnost, které lze centrálně spravovat z jediného zařízení, například chytrého telefonu nebo tabletu (aplikace pro Android i iOS je k dispozici zdarma).

 

Výhodou AirLive Smart Life produktů pro chytrou domácnost není jen možnost centrální správy z jediného zařízení, ale i to, že do již existující sítě můžete přidávat více Smart Life produktů, díky použití Z-Wave technologie, která je navíc zajištěná 128bitovým šifrováním. Takže je skutečně bezpečná.  

 

Centrální jednotka má zabudované 802.11n wi-fi stejně jako RJ-45 síťové připojení. SG-101 je vybavena sirénou se 6 zvuky, která může být spuštěna aktivováním jakéhokoliv AirLive Smart Life senzoru k ní připojeného. Běžné alarmy často nemají wi-fi připojení nebo RJ-45 rozhraní, proto je těžké a někdy až nemožné je integrovat do stávající domácí sítě.

 

Gateway SG-101 se prodává za doporučenou koncovou cenu 2126 Kč bez DPH.

 

Shrnutí funkcí a parametrů:


Maximální vzdálenost přenosu signálu: 40 m
Z-Wave standrad: Z-Wave Plus
Siréna: 6 zvuků
Maximální počet zařízení, které může spravovat: 232
Rozměry (d x š x h): 110 x 110 x 19 mm

Podrobnější informace najdete na: www.airlive.com 

 

O společnosti AirLive


AirLive je předním poskytovatelem síťových dohledových systémů. S více než 24 letou zkušeností se AirLive soustřeďuje na vývoj kompletního sortimentu inovativních a vysoce výkonných produktů, včetně IP kamer, bezdrátových routerů, POE přepínačů, videopřehrávačů, monitorovacího software a dalších. Aby AirLive udržovala flexibilitu a trvalou hodnotu síťových řešení, úzce spolupracuje se svými partnery. Informace o řešeních společnosti AirLive jsou k dispozici na adrese www.airlive.com

 

Nehlasované
Brána do světa IoT od AirLive