Prihlásenie

Budoucnost patří zakřivení a barvám: Monitory na veletrhu IFA 2017

Budoucnost patří zakřivení a barvám: Monitory na veletrhu IFA 2017

Letošními klíčovými tématy jsou monitory nabízející inovativní technologie barev, elegantní zakřivení a skvělou zábavu

 

Praha, 29. srpen 2017 – Na veletrhu IFA v Berlíně se mohou návštěvníci seznámit s novou řadou monitorů Philips včetně rozsáhlé sbírky zakřivených modelů, technologie HDR (High Dynamic Range) pro ještě lepší kontrast a barvu, rozlišení budoucnosti 8K
a působivých řešení pro profesionální uživatele.

 

Křivky, barvy a zábava


Řada monitorů Philips 2017/2018 je důkazem zaměření se jejích tvůrců na zakřivený design a vynikající reprodukci barev. A už tak obsáhlá řada prohnutých monitorů se rozšířila o další modely ve velikostech od 27 do 49 palců. Návštěvníci si mohou na veletrhu na vlastní kůži vychutnat efekt „pohlcení″ obrazovkou – dokonce i během rušné výstavy.

 

Bohatá řada zakřivených modelů navíc nabízí nejnovější technologie barev. Jednou takovou výjimečnou technologií barevné reprodukce, kterou disponují monitory Philips, je HDR, nabízející větší hloubku a jas – což se perfektně hodí pro video a zábavu.
K vidění dále budou i technologie Ultra Wide-Color a Quantum Dot, jež se hodí pro domácí i profesionální použití např. pro designéry a fotografy.

 

Nové horizonty: rozlišení 8K, konektivita a více obrazovek vedle sebe


Jak se 4K modely pomalu blíží k mainstreamu, objevují se na horizontu nové monitory Philips s vyšším rozlišením: 8K. Rozlišení budoucnosti 8K UHD má dvojnásobek horizontálního a vertikálního rozlišení 4K UHD, s celkově čtyřnásobným počtem bodů. Návštěvníci si tak mohou na stánku IFA ověřit kvality 8K z první ruky.

 

Ze čtyř stran bezrámečkový design bude novou formou pro nadcházející profesionální řadu monitorů Philips. Působí bezešvým dojmem, proto jsou tyto modely ideální pro sestavu více obrazovek vedle sebe.  

 

Většina z nich je navíc vybavena USB-C a nabízí funkční dokování i štědré možnosti konektivity splňující nové standardy notebooků a potřeby pracovního prostředí.

 

Navštivte veletrh IFA v Berlíně (1. – 6. září 2017) a sami se přesvědčte o inovacích nových monitorů Philips!

 

Detaily ohledně vystavovaných top produktech:

 

436M6VBPAB – Je součástí připravované řady Philips Momentum a k vidění v zábavní zóně – zde se jedná o obrazovku snů 4K s unikátní funkcí Ambiglow. Představuje multitaskingové a zábavné řešení s dokováním USB-C a simultánním nabíjením notebooku. Tato obrazovka může sloužit jako dokonalá dokovací stanice a lze ji snadno propojit s čímkoliv – od nejnovějších 4K herních konzolí až po vysoce výkonné počítače pro náročné grafické aplikace.  

 

328P8K – Tento monitor má nejen oslnivý bezrámečkový design, ale zaujme i úctyhodným rozlišením 8K na velké, 32palcové obrazovce. Zároveň nabízí i pohodlí během dlouhé pracovní doby – stojan Smart Ergo Base usnadňuje individuální přizpůsobení a dokovací funkce USB umožňuje snadnou správu všech periferií.

 

492P8 – UltraWide monitor s parádním zakřiveným designem, vytvořený pro rychlé multitaskery. Tato 49palcová kráska zcela nahrazuje  2x27palcové monitory. Navíc nabízí nejnovější dokování USB-C, které umožní připojit jakékoliv další zařízení, a je možné ji použít i jako dokovací stanici pro streamování videa i audia a zároveň také pro dobíjení notebooku.

 

Na návštěvníky však na veletrhu IFA čeká spousta dalších atrakcí v podobě monitorů Philips. Stánek nabídne skvělý zážitek z objevování vzrušujícího světa monitorů pro běžné uživatele i profesionály s funkcemi a ve velikostech, které vyhoví všem požadavkům.

 

Společnost MMD vystavuje na veletrhu IFA 2017 v hale 22. 

 

###

 

O společnosti MMD


Společnost MMD byla založená v roce 2009 na základě licenčního ujednání mezi společností Philips a TPV. Společnost MMD je 100% vlastněna koncernem TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí na Tchaj-wanu. Centrála pro střední a východní Evropu sídlí v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchaj-wanu.

 

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem monitorů značky Philips na trhy střední a východní Evropy. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je ABC Data, AT Computers, eD‘ system Czech a SWS. Na Slovensku pak LCD monitory distribuuje prostřednictvím společnosti eD‘ system Slovakia a ASBIS SK. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p-com. 

 

 

Nehlasované
Budoucnost patří zakřivení a barvám: Monitory na veletrhu IFA 2017
 
Budoucnost patří zakřivení a barvám: Monitory na veletrhu IFA 2017