Prihlásenie

AT Computers specialistou na SSD disky

Ostrava, 23. 5. 2013 – Společnost AT Computers se i díky poslednímu kontraktu na autorizovanou distribuci celého portfolia SSD disků společnosti Samsung stala specialistou na tyto disky nové generace.


V portfoliu AT Computers nyní najdete všechny významné producenty SSD disků na trhu pod jednou střechou. K dispozici je maximální nabídka kapacit a rychlostí SSD disků, proto si každý může vybrat své vlastní řešení. Pro maximální komfort zákazníků AT Computers nabízí i odborné poradenství a značkové příslušenství k SSD diskům.

 

„Díky naší snaze poskytovat našim partnerům a zákazníkům maximální možný servis jsme hrdí na to, že jsme posílili i v této rychle se rozvíjející oblasti. Trendy ve využívání SSD disků vykazují jejich stále širší nasazování, a pro naše partnery se proto může jednat o vynikající obchodní příležitost. Například jako jediní máme SSD disky Samsung přímo od výrobce,“ zhodnotil Martin Wanke, marketingový manažer AT Computers.

 

 

 

 

 

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 10 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz.

 

Nehlasované