Prihlásenie

AT Computers získala distributorské ocenění od společnosti FSP

Ostrava, 23. 4. 2012 – Společnost FSP uspořádala v rámci veletrhu CeBIT 2012 své první Evropské setkání distributorů, na kterém ocenila nejlepší prodejce svých produktů. Společnost AT Computers získala ocenění – Distributor s nejvyšším nárůstem prodeje za rok 2011.

 

Ocenění pro společnost AT Computers není náhodné. FSP si vybírá své strategické distribuční partnery na základě jejich zkušeností a znalostí distribučního trhu. Společnost AT Computers coby největší a nejoblíbenější český ICT distributor tyto podmínky dokonale splňuje.

 

„Velmi si vážíme ocenění Distributor s nejvyšším nárůstem prodeje za rok 2011 společnosti FSP. Je to ohodnocení našeho úsilí poskytovat našim partnerům co nejlepší servis a také snahy nabízet našim zákazníkům co nejlepší produkty,“ komentoval ocenění Petr Vaněk, obchodní ředitel společnosti AT Computers.

 

 

 

 

 

O společnosti FSP

Společnost FSP, výrobce napájecích zdrojů Fortron, byla založená v roce 1993. Své dobré jméno získala ve spolupráci s předními světovými značkami, jako jsou Philips, Samsung, Motorola, Thomson, NEC, Sharp, HITACHI, Acer, Asus a Lenovo. Díky profesionálnímu výzkumu a vývoji, velkokapacitní výrobě a kvalitativní výstupní kontrole získávají produkty společnosti FSP celosvětově spoustu ocenění.

 

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 9,5 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz.

Nehlasované