Prihlásenie

Letošní červen bude ve znamení oslav ELKO EP

Holešov, 6. 3. 2013 – Společnost ELKO EP oslaví své dvacáté narozeniny jako generální partner Holešovské regaty. A je co slavit. Obstáli v silné konkurenci a v soutěži Firma roku 2012 získali prvenství ve Zlínském kraji i druhé místo v celé České republice.


 Svým vítězstvím si český lídr v oblasti relé a inteligentních elektroinstalací ke svým narozeninám nadělil skutečně hezký dárek. „Letošní oslavy tomu budou odpovídat,“ říká Jiří Konečný, majitel společnosti ELKO EP a dodává: „Dvacáté výročí, ocenění firma roku ve Zlínském kraji a druhé místo v republice, to už jsou pořádné důvody k oslavě.“


 ELKO EP oslaví své výročí hned několikrát. Pro svoje zaměstnance má připravené divadelní představení, s obchodními partnery se utká na přátelském golfovém turnaji, a veřejně svoje narozeniny oslaví společně s Olympikem, Danem Bártou nebo skupinou Fleret. „Jsme hrdí na to, že jsme z  Holešova a máme radost, že s širokou veřejností můžeme slavit právě na Holešovské regatě 2013,“ shrnuje Jiří Konečný. Firma ELKO EP se stala generálním partnerem letošního ročníku, který je v pořadí už třetí a má ambici stát se tradičním rodinným festivalem.


  


###


Holešovská Regata  je jednodenní festival pro celou rodinu, plný skvělé muziky a aktivit v zahradách holešovského zámku. Cílem pořadatelů je vytvořit ve Zlínském kraji každoroční tradiční akci pro širokou veřejnost s akcentem na rodiny s dětmi. Společně strávený den v krásném prostředí, plný zábavy, dobré muziky a dalších atrakcí a lákadel.


 Program a další informace najdete na www.holesovskaregata.cz


 


###


 Společnost ELKO EP je jedním z nejvýznamnějších evropských hráčů v oboru elektroinstalací. Sortiment společnosti prošel dynamickým vývojem, od prosté výroby klasických elektronických modulových přístrojů, přes vývoj a realizaci bezdrátového řešení až k sofistikovanému systému inteligentní elektroinstalace včetně řízení multimédií v celém domě. V roce 2011 dosáhlo ELKO EP tržby ve výši 200 milionů korun. V roce 2012 se stalo Firmou roku ve Zlínském kraji.


 Informace o společnosti ELKO EP www.elkoep.cz, vše o produktu iNELS je na www.inels.cz.


 

Nehlasované