Prihlásenie

Milan Čtvrtník posílil tým AZUB Bike

Milan Čtvrtník posílil tým AZUB Bike

(Uherský Brod, 21. 2. 2014) – Do týmu uherskobrodské společnosti AZUB Bike byl v prosinci přivítán nový člen, který se bude starat o prodej lehokol a tříkolek. Jedná se o Milana Čtvrtníka, milovníka cyklistiky a koloběžek, který doposud působil jako herec v plzeňském divadle.


Milan Čtvrtník (34) se narodil v Mostě a vystudoval angličtinu a matematiku na Technické univerzitě v Liberci. Krátce působil jako učitel, poté se stal členem uměleckého souboru Divadla Josefa Kajetána Tyla v Plzni. Cyklistika jej provází od útlého dětství, absolvoval řadu cyklistických výprav a do práce jezdí zásadně na kole nebo na koloběžce.   

 

„Milana vítáme především jako posilu našeho obchodního týmu, protože postupně převezme zahraniční prodej lehokol a lehotříkolek, který doposud vedl Honza Galla. Ten se bude odteď naplno věnovat marketingovým záležitostem. Milanovi přeju, aby se mu u nás líbilo a aby jej práce pro AZUB každý den naplňovala,“ popřál novému kolegovi Aleš Zemánek, majitel AZUB Bike.

 

Milan Čtvrtník je ženatý, má dvě děti.

###

O společnosti Azub Bike

Uherskobrodská společnost AZUB Bike již 12 let přináší na český a slovenský trh produkty alternativní cyklistiky. Sortiment společnosti zahrnuje nejen široký výběr vlastních lehokol a lehotříkolek, ale i cyklistické vybavení pro děti, jako jsou vozíky za kola, tažné tyče, přípojná kola a dětská odrážedla. AZUB Bike je také oficiálním distributorem skládacích kol Tern v České republice a dětských vozíků za kolo značky Burley. Dále dodává na český trh kožená sedla a doplňky značky Brooks a celé portfolio voděodolných brašen německé značky Ortlieb. Více informací o společnosti naleznete na jejích stránkách www.azub.cz.

 

Nehlasované