Prihlásenie

MMD na probíhajícím Gamescom 2019 představuje tři nové Philips Momentum monitory pro konzolové hráče

MMD na probíhajícím Gamescom 2019 představuje tři nové Philips Momentum monitory pro konzolové hráče

Praha, 22. srpna 2019 – Společnost MMD představuje tři zcela nové Philips Momentum monitory - 55" Philips Momentum 558M1RY (úhlopříčka 142 cm), 31,5" Philips Momentum 328M1R (úhlopříčka 80 cm) a 27" Philips Momentum 278M1R (úhlopříčka 68,6 cm). Tyto tři monitory se zaměřením na konzolové hráče odhalil Philips speciálně v Gamescom business area. Pro ostatní návštěvníky je připraven společný stánek A-080 o celkové rozloze 102 m2, který sdílí se svým partnerem AOC.

 

Krásný obraz, prvotřídní zvuk

 

Novinky z produktové řady Philips Momentum budou na trhu dostupné v prvním čtvrtletí 2020. Hlavním a nejviditelnějším zástupcem nové trojice je 55" Philips Momentum 558M1RY, který nabídne Ultra Clear 4K UHD (3840 x 2160 bodů) rozlišení, obnovovací frekvenci 120 Hz a panel s certifikací VESA DisplayHDR 1000 pro maximální herní zážitek. Díky partnerství se společností Bower & Wilkins nabídne tento model vyvážené basy, krystalově čistý hlas a skutečně prvotřídní audio výkon. Uživatel si navíc bude moci zvolit ze tří různých zvukových módů pro nejlepší zážitek z hraní.

 

Posledních 50let je společnost Bower & Wilkins průkopníkem a uznávaným dodavatelem špičkových domácích reproduktorů, sluchadel a systémů ozvučení do automobilů. Poslední dva roky TP Vision, výrobce televizí Philips Vision, a Bower & Wilkins úzce spolupracují na vytváření jedinečných produktů, které v sobě snoubí to nejlepší z obou firem. Takto vznikají produkty, které nabízí ten nejlepší audio-vizuální zážitek a jsou oceněny řadou mezinárodních trofejí, jako například dva roky po sobě získané EISA Home Theatre TV of the year.

 

„True Sound je alfou a omegou všeho co v Bowers & Wilkins děláme. Od našich světově známých high-end reproduktorů až po oceňované partnerství s Philips TV. Jsme nadšeni, že díky spolupráci s výrobcem monitorů Philips, můžeme True Sound přinést i hráčům a herním nadšencům. Jsem přesvědčen, že nový 55palcový Philips Momentum 558M1RY zaznamená skutečný úspěch,“ řekl ke spolupráci Andy Kerr, ředitel produktového marketingu a komunikace společnosti Bower & Wilkins.

 

Konzolový herní monitor Philips Momentum 55" s 4K UHD, DisplayHDR 1000, 120 Hz, 4 ms input lag, Adaptive-Sync a Bowers & Wilkins ozvučením 

 

Dalším z trojice je 31,5" Philips Momentum 328M1R s podporou HDR 600, obnovovací frekvencí 120 Hz a 4K rozlišením, se skvělým podáním barev, takže hráčům neunikne žádný detail. Trojici pak uzavírá 27" Philips Momentum 278M1R s obnovovací frekvencí 60 Hz a 4K rozlišením pro nádherně jasný obraz a plynulé, ničím nerušené hraní.

 
Konzolový herní monitor Philips Momentum 32" s 4K UHD, DisplayHDR 600, 120 Hz, 4 ms input lag, Adaptive-Sync a DTS zvukem

 

Všechny tři modely jsou vybaveny inovativní technologií Ambiglow, která vytváří podsvícení přesahující hrany monitoru a vytváří tak hlubší zážitek ze sledování. Nové Momentum monitory nabízí i technologií Adaptive-Sync pro hladké hraní a nízký input lag. Navíc díky SmartImage technologii vytváří obraz, který nadchne všechny hráče.

 

Najdete ten pravý monitor pro vás

 

Na letošním společném stánku Philips a AOC s označením A-080 a rozlohou 102 m2 najdou návštěvníci v hale 10.1 jen ty nejlepší herní monitory obou výrobců. S cílem nabídnout hráčům ideální monitor pro každou hru nabízí AOC speciální kousky pro nadšence do PC hraní a Philips je doplňuje o konzolové hraní. Hráči si přímo na stánku můžou vyzkoušet optimalizované konzolové herní monitory Philips Momentum 436M6VBPAB (43") a Philips Momentum 326M6VJRMB (32") na hrách jako Kingdom Hearts 3, F1 2019, Overcooked 2, Forza Horizon 4: Lego Speed Champion DLC, Jump Force, Spyro Reignited Trilogy, Stranger Things 3: The Game a dalších. Třešničkou na dortu je pak možnost osobního setkání s profesionálními hráči a top herními influencery, konkrétně budou na stánku hráči FIFA Elias z týmu Hertha BSC eSports a influenceři Phunk Royal a Tisi Schubech.  

 

Více informací o monitorech Philips:  https://www.philips.co.uk/c-m-pc/monitors

 

O společnosti MMD

 

Společnost MMD byla založená roku 2009 na základě licenční smlouvy mezi společnostmi Philips a TPV. Společnost MMD je 100% ve vlastnictví koncernu TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů Philips na světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů. MMD je společnost s mezinárodní působností, její hlavní sídlo je na Tchaj-wanu. Centrála pro střední a východní Evropu sídlí v Praze. Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi hlavními IT distributory a prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí také na Tchaj-wanu. www.mmd-p.com.

 

Nehlasované
MMD na probíhajícím Gamescom 2019 představuje tři nové Philips Momentum monitory pro konzolové hráče