Prihlásenie

Nádherné barvy zabalené v líbivém designu

Nádherné barvy zabalené v líbivém designu
 • Monitory Philips nové série E9 přináší elegantní design a dech beroucí barvy
 • IPS LED panely se širokými pozorovacími úhly, barvy téměř jako živé a Full HD
 • Tři modely, každý s úhlopříčkou 27 palců


Praha, 28. února 2018 – Společnost MMD přináší svým zákazníkům nové modely ze série Philips E-line. S označením E9, nabízí tyto monitory skvělý design a vynikající zobrazovací vlastnosti pro jedinečný zážitek ze sledování. Díky úhlopříčce 27 palců, velice tenkému rámečku a technologii Ultra-Wide Color nabízí skutečně prvotřídní podívanou, ať už doma nebo v práci.

 

Prvotřídní obraz


Všechny modely nové série E9 přichází s 27palcovým IPS panelem, který zaručuje široké pozorovací úhly. Na rozdíl od standardních TN panelů nabízí IPS vynikající obraz a přesné podání barev. To se hodí nejen domácím uživatelům pro prohlížení fotek, sledování filmů nebo brouzdání po webu, ale i profesionálům, kteří požadují přesnost barev a rovnoměrné podsvícení. Technologie Ultra-Wide Color obdařila monitory série E9 zvláště širokým barevným gamutem pro přirozeně vypadající barvy. Navíc dostává z Full HD rozlišení 1920x 1080 bodů maximální detaily, jas i kontrast pro obraz, který vypadá téměř jako živý. Díky technologii Flicker-Free, která reguluje podsvícení a snižuje nepříjemné blikání panelů, jsou šetrné i k lidskému oku. Navíc jsou vybaveny softwarovým LowBlue módem pro snížení škodlivého modrého světla.

 

Stylový design


Nová série E9 pokračuje v tradici inteligentního designu, který přinesl sérii Philips E-line hodně úspěchů. Dostupné jsou v lesklém černém provedení s elegantním kovovým podstavcem. Všechny tři 27palcové modely jsou vybaveny super tenkým panelem, který má tloušťku pouhých 9,94 mm, technologií AMD FreeSyncTM, která synchronizuje obnovovací frekvenci monitoru s grafickou kartou, pro nerušený zážitek z hraní i rychlých her. Monitory navíc mají minimalistický rámeček. Jejich použití je skutečně univerzální, od profesionálních aplikací až po hraní her. Vyrobeny jsou z materiálů přátelských k životnímu prostředí, které splňují přísné mezinárodní standardy. Neobsahují rtuť ani olovo a jsou dodávány ve 100% recyklovatelném balení. Navíc se vyznačují nízkou spotřebou energie.

 

Bezproblémové připojení


Díky HDMI portu připojíte nové modely série E9 jak k běžnému PC, tak k řadě jiných zařízení jako jsou set-top boxy, DVD přehrávače, kamery atd. Model 276E9QJAB je navíc vybaven i DisplayPortem pro bleskově rychlý přenos dat a zabudovanými stereo reproduktory. 

 

Rodina monitorů E9 se dál rozrůstá


Kromě nových 27” plochých modelů bude série E9 postupně rozšířena jak o nové ploché monitory, tak i o zakřivené panely. Každý z nich bude vybaven elegantním 9,94 mm hrubým panelem s AMD FreeSyncTM. Full HD modely Philips 276E9QDSB, 276E9QJAB a 276E9QSB budou k dispozici na trhu začátkem března 2018 za doporučenou koncovou cenu 4809 Kč (189 €). Následovat budou 23,8” plochý Full HD v květnu a 21,5” Full HD model v červenci. Philips také vyvinul tři zakřivené modely série E9 – 31,5” Full HD a QHD model a 27” Full HD, které se na trhu objeví v květnu 2018.

 

Více informací o monitorech Philips zde: www.philips.com/monitors

 

Technické specifikace Philips 276E9QSB / 276E9QDSB / 276E9QJAB

Typ LCD panelu

Technologie IPS

Technologie podsvícení

W-LED

Velikost panelu

27 palců / 68,6 cm

Prostor pro sledování

597,9 (H) x 336,3 (V)

Optimální rozlišení

1920 x 1080 @ 60 Hz

Pozorovací úhly

178° (H) / 178° (V), @ C/R > 10

Jas

250 cd/m²

Barvy

16,7 milion

Barevný gamut (typický)

NTSC 93%*, sRGB 124%

Vybavení

 • Vestavěné reproduktory: 3 W x 2

(276E9QJAB)

 • On/Off, Menu, Hlasitost (276E9QJAB)
  (HDMI Audio out), Vstup, SmartImage Lite (276E9QSB) SmartImage Game (276E9QDSB, 276E9QJAB), zámek Kensington, VESA (100x100mm)
 • Komptabilita Plug & Play: DDC/CI, Mac OS X, sRGB, Windows 10 / 8.1 / 8 / 7

Připojení

 • 276E9QSB: Vstup signálu: VGA (Analog), DVI-D (digitál, HDCP), HDMI (digitál, HDCP) Sync vstup: Separate Sync, Sync on Green – Audio (In/Out): HDMI audio out
 • 276E9QDSB: Vstup signálu: VGA (Analog), DVI-D (digitál, HDCP) - Sync vstup: Separate Sync, Sync on Green
 • 276E9QJAB: Vstup signálu: VGA (Analog), DisplayPort 1.2, HDMI (digitál, HDCP) - Sync vstup: Separate Sync, Sync on Green - Audio (vstup/výstup): PC audio vstup, sluchátka výstup

 

Udržitelnost

 • Ekologičnost a energie: EnergyStar 7.0, EPEAT Silver, RoHS, bez rtuti a olova,
 • Recyklovatelný obalový materiál: 100 %

Standardy

 • 276E9QSB: CE Mark, FCC Class B, CU, TUV/ISO9241-307, EPA, WEEE, CCC, CECP, cETLus, PSE
 • 276E9QDSB: CE Mark, FCC Class B, RCM, CU, TUV/ISO9241-307, EPA, WEEE, CCC, CECP, BSMI, PSE, VCCI
 • 276E9QJAB: CE Mark, FCC Class B, WEEE, CEPC, CU, EPA, RCM, BSMI, cETLus, TUV/ISO 9241-307

Vzhled

 • Barva: Černá / Stříbrná
 • Provedení: Lesklé

 

 

###

 

O společnosti MMD

 

Společnost MMD byla založená roku 2009 na základě licenční smlouvy mezi společnostmi Philips a TPV. Společnost MMD je 100% ve vlastnictví koncernu TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů Philips na světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů
s nabídkou inovativních produktů. MMD je společnost s mezinárodní působností, její hlavní sídlo je na Taiwanu. Centrála pro střední a východní Evropu sídlí v Praze. Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi hlavními IT distributory a prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí také na Taiwanu. www.mmd-p.com

 

Nehlasované
Nádherné barvy zabalené v líbivém designu
 
Nádherné barvy zabalené v líbivém designu