Prihlásenie

Něco pro každého: Monitory Philips na veletrhu IFA 2018

Něco pro každého: Monitory Philips na veletrhu IFA 2018

31. srpna – 5. září, Hala 22

 

Praha, 12. července 2018 – I letos se zájemci o již 58. ročník veletrhu IFA, mohou těšit na prezentaci monitorů značky Philips od společnosti MMD. Návštěvníci se v průběhu akce, v Hale 22, seznámí se širokou škálou inovativních produktů, včetně ultra širokoúhlých monitorů, dotekových panelů pro vyšší produktivitu, monitorů s USB-C dokovací stanicí, super tenkých a zakřivených monitorů a dalšími novinkami. 

 

Čistý design pro domácnosti: bez rámečků, tenký, zakřivený


Ze čtyř stran bezrámečkové provedení je klíčovou vlastností řady nových monitorů Philips. Tyto monitory jsou ideální pro více monitorové sestavy. Navíc jsou tyto monitory skutečně tenké – tloušťka pouze 6,1 mm. Zkřivené modely navíc přináší hlubší uživatelský zážitek, ať už doma nebo v práci.

 

Nejlepší spojenec konzolových hráčů


Speciální prostor bude v průběhu veletrhu IFA 2018 věnován 43” 4K HDR 1000 monitoru, který byl navržen speciálně pro konzolové hráče. Návštěvníci budou mít možnost vychutnat si tento monitor v speciální herní sekci na stánku Philips. Tento stylový a velkoformátový monitor nabízí rychlý VA panel s CrystalClear 4K (UHD) rozlišením. Hráčům tento monitor z řady Momentum nabízí rychlou dobu odezvy, perfektní obraz nebo minimální input lag bez trhání a sekání obrazu. Navíc je vybaven řadou dalších technologií pro maximální herní zážitek.

 

 

Vidět to ve velkém: ultra širokoúhlé monitory


Philips představí také novou řadu ultra širokoúhlých modelů s poměrem stran 32:9/32:10. Velkoformátové modely, které budou představeny na IFA 2018, budou mít úhlopříčky od 43,4 do 49 palců a budou vybaveny Hello web kamerou. Takhle velké monitory, díky obrovské pracovní ploše a eliminaci předělů rámečky, umožní snadnější multitasking. Nové monitory představují soumrak potřeby více monitorových sestav ve finančnictví, na burzách a v dalších B2B sektorech.

 

Zamířeno na profesionály: dotekový monitor a USB dokování


Na IFA 2018 se představí i nejnovější dotekové monitory Philips. Nové modely jsou určeny do B2B prostředí a disponují P-Cap (Projected-Capacitive) dotekovou technologií. Podporují až 10 dotykových bodů současně a jsou chráněny proti vodě a prachu dle normy IP54. Monitory nabízí snadné naklánění na podstavci, což zvyšuje komfort při práci. Nové modely budou na IFA 2018 reprezentovat monitory s úhlopříčkou 17 a 21,5 palce.

 

Další novinkou zaměřenou na profesionály, kterou se chystá Philips vypustit na svět právě v Berlíně, jsou modely o velikostech 31,5 až 34 palců s 5K rozlišením. Tyto nové monitory jsou vybaveny USB-C portem a poskytují plnou dokovací funkcionalitu a široké možnosti připojení. USB-C konektor nabízí bezproblémové připojení zařízení jediným kabelem s rychlým přenosem dat, obrazu i zvuku a možností zařízení zároveň dobíjet.

 

###

 

 

 

O společnosti MMD


Společnost MMD byla založená roku 2009 na základě licenční smlouvy mezi společnostmi Philips a TPV. Společnost MMD je 100% ve vlastnictví koncernu TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů Philips na světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů
s nabídkou inovativních produktů. MMD je společnost s mezinárodní působností, její hlavní sídlo je na Tchaj-wanu. Centrála pro střední a východní Evropu sídlí v Praze. Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi hlavními IT distributory a prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí také na Tchaj-wanu. www.mmd-p.com

 

 

Nehlasované