Prihlásenie

Nová řada spínačů LOGUS90 na veletrhu Construma Maďarsko

Nová řada spínačů LOGUS90 na veletrhu Construma Maďarsko

Holešov, 9. 4. 2013 – lídr českého trhu v oblasti relé a inteligentních elektroinstalací, společnost ELKO EP představí novinky na mezinárodním veletrhu stavebního průmyslu v Budapešti.

 

Třicátý druhý ročník veletrhu Construma se letos koná od 10. do 14. dubna a jednoznačně patří k nejvýznamnějším veletržním akcím v Maďarsku.

 

Společnost ELKO EP tentokrát představí celý svůj sortiment, především drátové i bezdrátové řešení inteligentní elektroinstalace iNELS smart home solutions, včetně novinek, jako je například jednotka eLAN-RF. Ta umožňuje pohodlné ovládání RF jednotek ze smartphonu nebo z tabletu i na dálku.

 

Poprvé bude veřejně představena horká novinka z nabídky spínačů LOGUS90 – nová barevná řada Animato.

 

Chytrá elektroinstalace není v Maďarsku úplnou neznámou, v prosinci 2012 bylo ve městě Sárospatak dokončeno squashové centrum, které je kompletně řízeno systémem inteligentní elektroinstalace iNELS. Squashové centrum se obejde bez zaměstnanců, vše řídí prostřednictvím vzdáleného přístupu jediný člověk. 

 

Více informací na www.inels.cz a www.jednounohoudoma.cz nebo na webu Coneco Bratislava http://www.incheba.sk/vystavy/coneco.html?page_id=3789

 

 

 

###

 

Společnost ELKO EP je jedním z nejvýznamnějších evropských hráčů v oboru elektroinstalací. Sortiment společnosti prošel dynamickým vývojem, od prosté výroby klasických elektronických modulových přístrojů, přes vývoj a realizaci bezdrátového řešení až k sofistikovanému systému inteligentní elektroinstalace včetně řízení multimédií v celém domě. V roce 2012 dosáhl obrat společnosti téměř 259 milionů korun. Ve stejném roce se ELKO EP stalo Firmou roku ve Zlínském kraji.

 

Informace o společnosti ELKO EP www.elkoep.cz, vše o produktu iNELS je na www.inels.cz.

 

Nehlasované
Nová řada spínačů LOGUS90 na veletrhu Construma Maďarsko
 
Nová řada spínačů LOGUS90 na veletrhu Construma Maďarsko