Prihlásenie

Nový online nástroj společnosti Parker Hannifin zjednodušuje uživatelům výběr těsnicích kroužků

Nový online nástroj společnosti Parker Hannifin zjednodušuje uživatelům výběr těsnicích kroužků

Nástroj pro výběr těsnicích kroužků společnosti Parker Hannifin kombinuje výběr materiálů a výpočet velikosti do jediného nástroje zajišťujícího spolehlivé výsledky. Je jednoduchý, rychlý a přesný.

 

Praha, 3. 4. 2018 – Skupina Engineered Materials Group společnosti Parker Hannifin, globálního lídra v oblasti technologií pohybu a řízení, oznámila novinku ve formě technického online nástroje - Nástroj pro výběr těsnicích kroužků.

 

Inovativní nástroj umožňuje navolit si materiály a velikosti těsnicích kroužků podle potřeb uživatele. Kombinace výběru materiálu a velikosti v jediném nástroji zajišťuje požadovanou účinnost těsnicího kroužku v příslušném použití a spolehlivé výsledky. Nástroj navíc uživateli umožňuje zvolit mezi metrickými nebo imperiálními (palcovými) jednotkami.

 

Výběr materiálu a provedení těsnicího systému


Nástroj pro výběr těsnicích kroužků společnosti Parker kombinuje širokou řadu těsnicích materiálů s výpočetní platformou pro těsnicí kroužky. Výběr materiálů bere v úvahu provozní teploty, kapaliny působící na těsnění, skupinu polymerů a tvrdost těsnění, ale také požadované certifikace a normy. 

 

Zvolené informace o materiálech jsou následně vloženy do skutečného výběru těsnicícho systému. V tomto kroku nástroj uživateli nabízí rozsáhlé možnosti volby parametrů těsnicího systému jako jsou koeficienty tepelné roztažnosti těsnění a součástí, objemové změny těsnění a výrobní tolerance součástí.

 

Uživatelsky přívětivý výběr

 

Při vývoji nástroje pro výběr těsnicích kroužků společnosti Parker byla cílem kromě spolehlivých výsledků maximální uživatelská přívětivost. Logická a jasně uspořádaná tříkroková struktura rozdělena do hlavních částí „Nástroj pro výběr pracovních podmínek a materiálu“, „Nástroj pro výběr velikosti“ a „Poznámky”, které si lze ukládat pro pozdější znovupoužití, zaručuje snadné používání.

 

Nástroj pro výběr těsnicích kroužků společnosti Parker je již nyní dostupný pro všechny uživatele na adrese www.parker.com/o-ring-selector.

 

 

O společnosti Parker Hannifin

 

Společnost Parker Hannifin je globálním lídrem v oblasti technologií pohybu a řízení a je v žebříčku Fortune 250. Společnost již 100 let pomáhá svým zákazníkům dosáhnout úspěchů v široké řadě různých průmyslových a leteckých oborů. Další informace naleznete na webu www.parker.com nebo na účtu @parkerhannifin.

 

Skupina Engineered Materials Group společnosti Parker Hannifin představuje světovou jedničku v oblasti výroby těsnicích systémů a technických polymerových součástí a také v oblasti elektromagnetického stínění a tepelně vodivých materiálů.

 

Nehlasované
Nový online nástroj společnosti Parker Hannifin zjednodušuje uživatelům výběr těsnicích kroužků