Prihlásenie

Prodloužená záruka 1 + 4 roky zdarma na všechny produkty Parker divize Gas Separation and Filtration

Praha, 26. 3. 2018 Společnost Parker Hannifin, globální lídr v oblasti technologií pohybu a řízení, přináší svým zákazníkům skvělou novinku. Od 1. 3. 2018 je možné na všechny průmyslové výrobky značky Parker vyráběné divizí Gas Separation and Filtration Division uplatnit bezplatnou prodlouženou záruční lhůtu.

 

Ta se z dosavadních 12 měsíců prodlužuje až na 60 měsíců, tedy až na 5 let (1 + 4), ode dne prodeje. K tomu stačí zakoupený výrobek zaregistrovat online na adrese www.polewr.com během 6 měsíců (nejpozději 180 dní) od data prodeje.

 

Prodloužená bezplatná záruka je podmíněna správnou péčí o výrobky Parker. Prováděním pravidelných kontrol, servisu a údržby v souladu se servisními plány konkrétních výrobků prováděných autorizovaným servisním partnerem společnosti Parker. Odměnou za to je pro zákazníky maximální doba provozu při optimální provozní účinnosti a servis společnosti Parker, díky kterému se zákazníci mohou na své vybavení plně spolehnout.

 

Podrobnější informace o prodloužené záruce jsou k dispozici u nejbližšího autorizovaného partnera společnosti Parker nebo přímo u společnosti Parker. Omezení a vyloučení stanovená v obchodních podmínkách jsou k dispozici na adrese http://www.parker.cz/obchodni-podminky/. Jedná se obchodní prodejní podmínky, které se vztahují na prodlouženou záruku a stávají se její nedílnou součástí.

 

 

 

 

 

O společnosti Parker Hannifin

 

Parker Hannifin, patřící do Fortune 250, je mezinárodním lídrem v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu. Již 100 let poskytuje řešení pro zákazníky z mobilních, průmyslových a leteckých oborů. Zjistěte vice na www.parker.com.

 

Obchodní pobočka firmy, Parker Hannifin Czech Republic s.r.o. má sídlo v Klecanech. Prodej v České republice a Slovenské republice je rozdělen do dvou skupin: Velcí zákazníci jsou obsluhováni přímo obchodní pobočkou v Klecanech, obsluha menších zákazníků a servisní služby jsou zajištěny prostřednictvím sítě distributorů – www.parker.cz/distribuce, certifikovaní a premier distributoři provozují prodejny s názvem ParkerStore.

 

Nehlasované