Prihlásenie

Router Linksys E4200 vlajkovou lodí domácích sítí u AT Computers

Ostrava, 17. 2. 2011 – Společnost AT Computers uvedla na český a slovenský trh novou vlajkovou loď mezi routery pro domácí sítě – Linksys E4200 Maximum Performance Dual-Band Wireless-N Router.

 

Tento router je navržený tak, aby poskytoval maximální výkon při práci se všemi domácími zařízeními, jakými jsou internetové televize, oblíbené tablet PC, herní konzoly, chytré telefony, zařízení pro VoIP atd. Linksys E4200 nejen zvyšuje výkon sítě a její dosah, ale poskytuje také nejvyšší rychlost na trhu až do 450 Mb/s (5 GHz) pro bezproblémové sledování streamovaného videa, hudby a pro hraní.

 

Nový router je nabitý nejnovějšími technologiemi, jako je simultánní N Dual-Band. Pro dosažení maximálních rychlostí a pro eliminaci mrtvých bodů je router vybavený čtyřmi gigabit porty a až šesti anténami. Linksys E4200 se navíc vyznačuje novým designem, který kombinuje ladné křivky s pokročilou funkcionalitou.

 

Další novinkou je jeho USB výbava, díky které k němu jednoduše připojíte externí disk a přeměníte ho tak v domácí multimediální server. Můžete tak přehrávat hudbu či filmy kdekoli v domácnosti.

 

Technické parametry:

-       Maximální výkon až do 300 Mb/s (2,4 GHz) a až do 450 Mb/s (5,0 GHz)

-       Simultánní N Dual-Band (2,4 a 5,0 GHz) se čtyřmi 10/100/100 gigabit porty

-       3x3 interní MIMO konfigurace na 5,0GHz pásmu pro ideální výkon streamovaného HD videa, her a hlasu

-       Interní a externí zesilovače pro maximální rychlost a dosah pokrytí

-       Šest antén pro maximální dosah signálu

 

Zařízení pořídíte za cenu 3516 Kč (144,74 eur) bez DPH.

 

 

 

 

  O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem 8,7 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz.

Nehlasované