Prihlásenie

Síla fotografie

Síla fotografie

Praha, 23. srpna 2018 – 19. srpen je celosvětově uznávaným dnem fotografie, na počest dne, kdy byl vynalezen předchůdce fotoaparátu. Tento den spojuje miliony fotografů na celém světě, kteří díky svému dílu navrací život lokálním i globálním komunitám. Ale není to jen záležitostí jednoho dne. Fotografování nebylo nikdy tak oblíbeno a široce praktikováno, jako nyní. Díky neomezeným možnostem a bezprostřední cestě k divákům mluví fotografie univerzálním jazykem a nabízí inspiraci pro každého z nás.

 

Tak, jako posouvá fotografická technika i programy pro zpracování snímků, ruku v ruce s nimi musí jít i zobrazovací zařízení. Na displeje se kladou vysoké nároky na kvalitu obrazu, ostrost i správné zobrazení barev. Ať už jste profesionální nebo amatérský fotograf, potřebujete display, který vám pomůže objevit i nejjemnější detaily vaší fotografie.

Vybaveny řadou chytrých inovací a špičkovou vizuální technologií, vysoce výkonné Philips monitory kombinují excelentní obrazovou kvalitu s inteligentními prvky, aby začínající i profesionální fotografové mohli dosáhnout maxima. Jste-li fotograf, Philips monitory jsou to, co váš fotoaparát potřebuje!

 

Philips 328E9F disponuje mimořádně úzkým (9,94 mm) rámečkem, který zajišťuje minimální rušení a maximální zobrazovací plochu.  Díky technologii UltraWide-Color  s barevným gamutem NTSC 102% a sRGB 122,6% poskytuje jasný a přirozený obraz. Quad HD obrazovka zaručuje ultra-ostrý obraz, zatímco zakřivená obrazovka přináší skutečně hluboké zážitky.

 

Když přijde na vysoce-výkonné obrazy, Philips 4K 272P7 a 328P6VJEB/00 mají vše, co dnešní fotografové potřebují pro správnou, přesnou a barevně kritickou práci. Oba monitory disponují Ultra Clear 4K rozlišením a umožňují uživateli zobrazovat velké obrázky se všemi detaily. Monitor 272P7 spoléhá na vysoce výkonnou 27” obrazovku pro dosažení brilantních barev a ostrého detailu. Zatímco 328P6VJEB/00 je 32“ monitor vybavený UltraWide-Color technologií pro široké barevné spektrum, realistické barvy dodávající opravdivost obrazu.

Pro ekologicky smýšlející uživatele hledající velký displej s mnoha funkcemi pro výraznější pohodlí a propojení je odpovědí Philips 272B7QU, protože se skládá z 85 % z recyklovaných plastů. Tento USB-C dokovací monitor s IPS displejem produkuje ostrý, křišťálově čistý obraz s Quad HD rozlišením.

 

Ať už je fotografování vaší profesí, vášní, hobby nebo kombinací všech tří. Philips monitory mají vše, co potřebujete, abyste dosáhli maxima vašich představ. 

 

 

 

 

###

 

 

 

O společnosti MMD


Společnost MMD byla založená roku 2009 na základě licenční smlouvy mezi společnostmi Philips a TPV. Společnost MMD je 100% ve vlastnictví koncernu TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů Philips na světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů
s nabídkou inovativních produktů. MMD je společnost s mezinárodní působností, její hlavní sídlo je na Tchaj-wanu. Centrála pro střední a východní Evropu sídlí v Praze. Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi hlavními IT distributory a prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí také na Tchaj-wanu. www.mmd-p.com

 

Nehlasované
Síla fotografie
 
Síla fotografie
 
Síla fotografie