Prihlásenie

Tech Data rozšiřuje své portfolio o reprosystém Dali Katch

Tech Data rozšiřuje své portfolio o reprosystém Dali Katch

PRAHA, 6. prosince 2017Společnost Tech Data do svého portfolia nově zařadila bezdrátový reprosystém od společnosti Dali s názvem Dali Katch.  Nový produkt je určen pro český i slovenský trh.

 

Společnost Tech Data se aktuálně zaměřuje na přenosné reproduktory, a proto své portfolio obohatila o produkt Dali Katch. Tento bezdrátový reprosystém je jedinečnou kombinací nejmodernějších digitálních technologií a unikátního designu. Může se pochlubit dvěma zvukovými profily Clear a Warm, propojením pomocí Bluetooth 4.0 Apt-X nebo analogového kabelu, vysokokapacitní baterií (až 24 hodin nepřetržitého hraní), a navíc podporuje i adaptér Chromecast Audio pro snadné připojení k domácí síti.

 

Reproduktor Dali Katch zaujme také stylovým designem v trojím barevném provedení – šedomodrá, měchově zelená a béžová. Je vyroben z odolného, třívrstvého materiálu s jádrem z pleteného silikonu a vybaven integrovaným koženým nastavitelným páskem pro pohodlné přenášení.

 

Produktovým manažerem značky Dali u společnosti Tech Data je Tomáš Vaník.

 

 

Dali Katch také získal ocenění Produkt roku 2017, více i s video recenzí zde: https://www.whathifi.com/dali/katch/review#node-content-start

 

Bližsí  informace také naleznete na adrese: https://www.alza.cz/dali-katch-dark-shadow-d5113725.htm

 

 

 

 

 

 


 

O společnosti Tech Data


Společnost Tech Data spojuje svět prostřednictvím technologií. Naše kompletní portfolio produktů, služeb a řešení, vysoce specializovaných dovedností a odbornosti v oblasti technologií nové generace umožňuje našim partnerům přinášet na trh produkty a řešení, které svět potřebuje k tomu, aby se mohl spojit, růst a rozvíjet se. Společnost Tech Data se umístila na 107. místě v seznamu Fortune 500R a již po osmé v řadě byla označena za jednu z "nejobdivovanějších společností na světě".
Další informace najdete na webových stránkách www.techdata.com. Můžete nás také sledovat na Twitteru, LinkedIn a na Facebooku.

 

Nehlasované
Tech Data rozšiřuje své portfolio o reprosystém Dali Katch