Prihlásenie

Dnes je Svetový deň turizmu. Využite ho na nákup turistickej výbavy za skvelé ceny!

Dnes je Svetový deň turizmu. Využite ho na nákup turistickej výbavy za skvelé ceny!

Každoročne si 27. septembra pripomíname Svetový deň turizmu. Jeho cieľom je upozorniť na  globálny vplyv turizmu na miestnu kultúru, životné prostredie a ekonomiku. Okrem toho je to však aj príležitosť, ako si vynoviť turistickú výbavu pre seba či celú rodinu za veľmi výhodných podmienok. O to viac, že atraktívna jesenná turistická sezóna je v plnom prúde a nové doplnky tak môžete hneď použiť na svojich jesenných turistických výletoch.

 

Nakupujte výhodne pomocou digitálnej nákupnej poukážky eVoucher

Jedným zo spôsobov, ako môžu slovenskí zákazníci výhodne nakúpiť turistické doplnky je novinka eVoucher od Cashback World. Je to plnohodnotná náhrada za tradičné nákupné poukážky, na rozdiel od nich však má pre zákazníka niekoľko zaujímavých benefitov navyše. Jednou z nich je, že na rozdiel od tradičných poukážok, ktoré platia iba u konkrétneho predajcu, eVoucher ponúka prostredníctvom Cashback World už dvadsiatka renomovaných obchodných značiek. Tieto sú partnermi Cashback World, a tak v kamenných predajniach Tesco, Bata alebo Kraj/Terno alebo prostredníctvom e-shopu MALL.SK môžete pomocou eVouchera nakúpiť všetko potrebné do svojej turistickej výbavy, vrátane jedla a nápojov do batohu. A veľmi výhodne, pretože v momente, keď si eVoucher zakúpite, na váš osobný účet sa pripíše cashback, teda časť peňazí za nákup sa vám vráti späť. Zároveň získate aj tzv. Shopping Points, čo sú body, ktoré môže neskôr premeniť na ďalšie atraktívne zľavy. Nehovoriac o tom, že cashback aj Shopping points získate aj za tovar, ktorý je v zľave. Batohy, čiapky, rukavice, obuv, trekkingové palice, spacáky, vrchné či spodné turistické prádlo alebo potrebné občerstvenie v akcii – zľavy sa vám násobia a výhodnosť nákupu cez eVoucher rastie. Dokonca, ak sa na turistiku vyberiete autom, eVoucher môžete najnovšie využiť aj pri kúpe paliva na čerpadlách OMV.   

 

Ako premeniť nákupný eVoucher na darčekový

Ako už vyplýva z názvu, eVoucher si ľahko nielen kúpite, ale s ním aj nakúpite pomocou svojho smartfónu. Ďalšou jeho výhodou však je, že ho môžete použiť aj ako digitálnu darčekovú poukážku. Po jeho zakúpení ho emailom ako pdf-ko môžete zaslať ako darček a urobiť tak radosť niekomu blízkemu.

 

Ako získať eVoucher?

Podmienkou je stať sa zákazníkom Cashback World. Na to je potrebné bezplatne sa zaregistrovať na cashbackworld.com alebo u ktoréhokoľvek zmluvného predajcu Cashback World. Následne si eVoucher môžete zakúpiť cez svoj smartfón prostredníctvom bezplatnej aplikácie The Cashback App, ktorá je dostupná pre iOS aj Android alebo cez cashbackworld.com. Po výbere predajcu, partnera Cashback World, ako aj hodnoty eVouchera ho môžete okamžite použiť na nákup, či už osobne v predajni alebo online.

 

O Cashback World:

Medzinárodné nákupné spoločenstvo Cashback World ponúka atraktívne nákupné výhody (Cashback a Shopping Points) zákazníkom, ktorí chcú ušetriť pri svojich nákupoch v kamenných obchodoch použitím Cashback karty alebo online. Okrem toho ponúka predajcom jednoduchý a inovatívny vernostný program, ktorý im umožní stať sa súčasťou tohto nákupného sveta. Cashback World je v súčasnosti aktívny v 40 krajinách sveta. 13 miliónov jeho zákazníkov si užíva nákupné výhody u približne 130 000 obchodných partnerov na celom svete.

Nehlasované
Dnes je Svetový deň turizmu. Využite ho na nákup turistickej výbavy za skvelé ceny!
 
Dnes je Svetový deň turizmu. Využite ho na nákup turistickej výbavy za skvelé ceny!
 
Dnes je Svetový deň turizmu. Využite ho na nákup turistickej výbavy za skvelé ceny!