Prihlásenie

KON-RAD je novým partnerom Lyoness na Slovensku

KON-RAD je novým partnerom Lyoness na Slovensku

Obľúbený bratislavský supermarket KON-RAD sa stal novým partnerom medzinárodného nákupného spoločenstva Lyoness. Vďaka tejto spolupráci môžu odteraz členovia nákupného spoločenstva Lyoness využívať počas svojich nákupov v supermarkete KON-RAD atraktívne benefity a získať peniaze späť z každého nákupu.

 

Medzinárodné nákupné spoločenstvo Lyoness získalo ďalšieho partnera. Už od začiatku septembra 2017 môžu členovia Lyoness nakupovať so svojou Cashback kartou v supermarkete KON-RAD v Bratislave a ušetriť na svojich každodenných nákupoch. „Nepretržite pracujeme na rozširovaní siete partnerských obchodov na Slovensku. Novej spolupráci so supermarketom KON-RAD sa tešíme, pretože ponúka široké spektrum potravinového a nepotravinového tovaru,“ vysvetľuje Ľuboš Kravárik, generálny riaditeľ Lyoness Slovensko.

 

Držitelia Cashback karty získajú za nákup v supermarkete KON-RAD zaujímavé výhody. Vráti sa im späť 1 % z ceny zakúpeného tovaru a za každý nákup v hodnote 100 eur získajú 1 vernostný bod, tzv. shopping point. Nazbierané shopping points následne môžu premeniť na ďalšiu zľavu u niektorého z obchodných partnerov Lyoness.

 

O spoločnosti KON-RAD

Spoločnosť KON-RAD bola založená v roku 1990 ako jeden z prvých veľkoobchodov s potravinami na Slovensku. Špecializuje sa na predaj širokého spektra produktov potravinového tovaru, značkového alkoholu, vín, nealkoholických nápojov, ako aj nepotravinového tovaru. Spoločnosť sa taktiež zameriava na produkty zdravej výživy. Pod značkou „ZDRAVO“ predáva KON-RAD vlastný sortiment ovocných a zeleninových džúsov. Vďaka širokému a jedinečnému spektru produktov predajňa KON-RAD vyniká v porovnaní s ostatnými supermarketmi

a uspokojí aj najnáročnejšieho zákazníka.

 

O spoločnosti Lyoness

Obchodná skupina Lyoness rozdelila svoje podnikateľské aktivity do viacerých sektorov. Jednou z cieľových skupín spoločnosti Lyoness sú zákazníci na celom svete, ktorí šetria peniaze z nákupov v kamenných obchodoch alebo online (Cashback a Shopping Points). Cashback Solutions sú riešenia pre podnikateľov, majiteľov obchodov,  ktorí využívajú medzinárodný multisektorový vernostný program. Cieľová skupina Lyconet zahŕňa nezávislých podnikateľov, ktorí si chcú vytvoriť svoje vlastné nákupné spoločenstvo. Lyoness momentálne pôsobí v 47 krajinách na všetkých kontinentoch. Benefity Lyoness využíva 7 miliónov členov u približne 75 000 obchodných partnerov po celom svete. Viac informácií je dostupných na stránke www.lyoness.com

Nehlasované