Prihlásenie

Radi cestujete na vlastnú päsť? S Cashback App môžete ušetriť viac ako si myslíte, že je možné

Radi cestujete na vlastnú päsť? S Cashback App môžete ušetriť viac ako si myslíte, že je možné

Letná dovolenková sezóna už klope na dvere. Ak patríte medzi dovolenkárov, ktorí obľubujú cestovanie na vlastnú päsť, zbystrite pozornosť! Máme pre vás užitočné rady ako získať dovolenkové ubytovanie a ďalšie služby za maximálne výhodnú cenu, s využitím Cashback App od Cashback World.


Sloboda, flexibilita, možnosť vytvoriť si vlastný cestovný plán a nepreležať tak celú dovolenku na ležadle vedľa hotelového bazéna. Presúvať sa z miesta na miesto, navštíviť iba to, čo vás naozaj zaujíma a spravidla ešte zaplatiť menej, než keby rovnakú cestu organizovala cestovná kancelária. Toto sú hlavné dôvody, prečo nadšencov dovolenky na vlastnú päsť neustále pribúda.

 

Okrem nižšej ceny, dôležitú rolu v cestovnom ruchu zohral rozvoj internetu, ktorý úplne zmenil možnosti samostatného cestovania. Už nemusíte fyzicky pricestovať do krajiny „naslepo“, hľadať  ubytovanie v miestnej turistickej kancelárii alebo obchádzať mestá a dedinky hľadaním nápisov "Zimmer frei"  či "Room for rent". Dnes si môžete z pohodlia domova vysnívanú dovolenku nielen naplánovať, ale aj zaplatiť, vrátane dopravy a ubytovania. Cenovo výhodnejšie, keďže neplatíte za služby cestovnej kancelárie.

 

Cashback World vám umožní dovolenkovať ešte lacnejšie

Portál booking.com patrí medzi najpopulárnejšie svetové portály sprostredkujúce dovolenkové ubytovanie. U klientov je obľúbený najmä pre veľkú flexibilitu pri výbere a rezervácii ubytovania, a to bez rezervačných poplatkov. Poskytuje širokú ponuku ubytovania rôzneho typu v 211 krajinách sveta za výhodné ceny. Okrem toho ponúka možnosť online kúpy leteniek, ale aj prenájom auta či zabezpečenie taxislužby.

 

Booking.com je známy aj širokou ponukou zliav, najmä na ubytovaní. Dobrou správou je, že okrem toho môže získať ďalšie nákupné výhody, ak sa stanete klientom medzinárodného nákupného spoločenstva Cashback World. Ihneď po registrácii, ktorá je bezplatná a bez akýchkoľvek záväzkov, získate okrem bežných zliav navyše aj cashback, a to za každý nákup u niektorého zo zmluvných predajcov Cashback World. To znamená, že časť zo zaplatenej sumy za niektorú zo služieb booking.com sa vám vráti späť na váš bankový účet.

 

To však nie je všetko. Za každý nákup budete zbierať aj tzv. Shopping Points, čo sú body, za ktoré získate ďalšie atraktívne zľavy a ponuky na výhodné nákupy. Pýtate sa ako je to možné? Stránka booking.com je totiž jedným zo 130 000 zmluvných  predajcov medzinárodného nákupného spoločenstva Cashback World, ktoré je aktívne v 47 krajinách sveta. Ponúkané nákupné výhody môžete preto využívať aj počas dovolenky, či už pôjde o obchody, reštaurácie alebo iné služby.

 

Cashback App: viac výhodných nákupov počas dovolenky

Ako nájdete zmluvných predajcov Cashback World? Veľmi jednoducho. Keď sa zaregistrujete ako zákazník Cashback World, môžete si bezplatne stiahnuť Cashback App, prostredníctvom ktorej ľahko nájdete všetkých zmluvných predajcov tohto medzinárodného nákupného spoločenstva vo vašom okolí. Nech ste kdekoľvek, pomocou Cashback App si môžete výhodne niečo kúpiť, najesť sa v reštaurácii alebo zadovážiť si zopár suvenírov pre rodinu a priateľov. Cashback App vám umožní získať nielen dokonalý prehľad o všetkých obchodných partneroch v okolí, ale aj o zľavách, ktoré ponúkajú.

 

Zariaďte si aj vy svoju vysnívanú dovolenku takto výhodne! Zaregistrujte sa bezplatne na cashbackworld.com alebo u ktoréhokoľvek zmluvného predajcu Cashback World. Môžete si okamžite začať užívať atraktívne nákupné benefity nielen počas rezervácie dovolenkového ubytovania, ale aj pri kúpe čokoľvek a kedykoľvek, čo budete potrebovať.

 

O Cashback World:

Medzinárodné nákupné spoločenstvo Cashback World ponúka atraktívne nákupné výhody (Cashback a Shopping Points) zákazníkom, ktorí chcú ušetriť pri svojich nákupoch v kamenných obchodoch použitím Cashback karty alebo online. Okrem toho ponúka predajcom jednoduchý a inovatívny vernostný program, ktorý im umožní stať sa súčasťou tohto nákupného sveta. Cashback World je v súčasnosti aktívny v 47 krajinách sveta. 13 miliónov jeho zákazníkov si užíva nákupné výhody u približne 130 000 obchodných partnerov na celom svete.

Nehlasované