Prihlásenie

Rozbehnúť e-shop bude ľahšie vďaka prepojeniu technológií

Rozbehnúť e-shop bude ľahšie vďaka prepojeniu technológií

Podnikanie v oblasti internetového predaja sa stáva opäť o čosi jednoduchším. Umožňuje to aktuálne prepojenie  publikačného systému ESHOP-RYCHLO s online účtovným softvérom PRO-FIT. Podstatou tohto prepojenia je, že vystavené faktúry za predaný tovar v rámci e-shopu sa automaticky zaúčtujú do pripojeného účtovníctva. Už ich teda nie je potrebné tlačiť a doručovať účtovníkovi, ktorý zároveň už nemusí údaje z faktúry duplicitne vkladať do účtovného systému.

 

„Výhodou prepojenia oboch spomínaných systémov, publikačného a účtovného, nie je iba odstránenie duplicít pri fakturácii za internetový predaj, ale aj sprehľadnenie stavu tržieb. Prostredníctvom pripojeného účtovníctva získa podnikateľ prehľad o tržbách v e-shope v reálnom čase, keďže faktúra sa zaúčtuje v systéme ihneď po vybavení objednávky,“ vysvetľuje výhody synchronizácie oboch online služieb Peter Zimerman z Finecon Technologies.  

 

Riešenie uľahčuje situáciu nielen pri vedení účtovníctva, ale aj pri dizajnovaní webovej stránky e-shopu. Publikačný systém Eshop-rychlo.sk totiž ponúka záujemcom možnosť vložiť obsah do existujúcich šablón. Webovú stránku e-shopu je tak možné spraviť za krátky čas, za zlomok ceny v porovnaní so špecializovanými firmami. V ponuke je pestrá paleta šablón, s možnosťou využitia vlastných textov a obrázkov, ktoré umožnia odlíšiť sa od konkurencie. Je to príležitosť aj pre začiatočníkov, ako rýchlo, lacno a efektívne reprezentovať seba a svoju internetovú predajňu.

 

Uvedené riešenie otvára priestor, aby sa predaju cez internet mohli venovať aj ľudia, ktorí síce majú perspektívny produkt, ale odrádzala ich obava z neznalosti programovania webových stránok a vedenia účtovníctva.

Nehlasované