Prihlásenie

SCANquilt® je novým partnerom Lyoness na Slovensku

 SCANquilt® je novým partnerom Lyoness na Slovensku

SCANquilt®, jeden z popredných poskytovateľov domácich textílií na Slovensku, sa stal novým partnerom Cashback Card v rámci medzinárodného nákupného spoločenstva Lyoness. Táto spolupráca znamená, že členovia Lyoness teraz môžu využívať atraktívne výhody vo všetkých odvetviach spoločnosti SCANquilt®.


Zoznam renomovaných obchodných reťazcov spolupracujúcich s Lyoness neustále rastie. Od polovice júla môžu členovia Lyoness využívať svoju Cashback kartu na jedenástich pobočkách spoločnosti SCANquilt® na celom území Slovenska. "Sme veľmi radi, že môžeme spolupracovať s takým renomovaným partnerom. Značky SCANquilt® a QUILTEX® majú vynikajúcu kvalitu a preto sú skvelým doplnkom nášho portfólia, "zdôrazňuje Ľuboš Kravárik, výkonný riaditeľ spoločnosti Lyoness Slovakia.

 

Nový obchodný partner ponúka vysokokvalitné domáce textílie značky SCANquilt® a značky QUILTEX®. V ponúkaných výrobkoch sa nachádzajú od vankúšov, prikrývok, matracov a posteľnej bielizne až po obrusy, utierky a rúnové rukavice, ako aj osušky a uteráky. V rámci tejto spolupráce budú všetci držitelia Cashback Card využívať exkluzívne výhody vo všetkých jedenástich pobočkách SCANquilt®: Obdržia 3% Cashback a 2,5 Shopping Points za každý uskutočnený nákup.

 

O spoločnosti SCANquilt®

Spoločnosť SCANquilt®, ktorá bola založená v roku 1992, bola priekopníkom so špeciálnymi prikrývkami a vankúšmi. Nové antialergické výrobky s výplňou z dutých vlákien sú ľahké, teplé,  ľahko udržiavateľné a sú stále obľúbené u zákazníkov. Materiály používané v produktoch SCANquilt® a QUILTEX® spĺňajú prísne ekologické normy pre textílie platné v rámci EÚ. Spoločnosť sa zameriava na udržiavanie rastu, neustále zlepšovanie, finančnú stabilitu a podieľa sa na rôznych sociálnych a verejných projektoch v okolí svojich pobočiek. Viac na www.scanquilt.sk.

 

O spoločnosti Lyoness                                                

Obchodná skupina Lyoness rozdelila svoju činnosť na niekoľko obchodných oblastí. Jednou z cieľových skupín spoločnosti Lyoness sú spotrebitelia, ktorí chcú ušetriť peniaze (Cashback a Shopping Points) po celom svete nakupovaním u obchodných partnerov s kartou Cashback alebo online. Riešenia Cashback sa zameriavajú na všetky spoločnosti, ktoré chcú využiť medzinárodný viacsektorový vernostný program. Cieľovou skupinou spoločnosti Lyconet sú nezávislí podnikatelia, ktorí chcú založiť svoje vlastné nákupné spoločenstvo. Lyoness v súčasnosti pôsobí v 47 krajinách na všetkých kontinentoch. 7 miliónov členov využíva výhody Lyoness u približne 75 000 obchodníkov na celom svete. Viac na adrese www.lyoness.com.

                                     

Nehlasované