Prihlásenie

freeSAT spúšťa v rámci Music Choice letný festivalový kanál a súťaž o vstupenky na Rock for People a Pohodu

freeSAT spúšťa v rámci Music Choice letný festivalový kanál a súťaž o vstupenky na Rock for People a Pohodu

Bratislava, 2. jún 2014 – Spoločnosť UPC DTH S.à r.l., ktorá pod značkou freeSAT poskytuje služby satelitnej televízie na Slovensku a v Českej republike, vám prostredníctvom nového sezónneho kanálu Music Choice Summer festival sprostredkuje atmosféru tých najlepších letných festivalov z celej Európy.

 

Kanál je dostupný od 2. júna do 29. augusta tohto roku na pozícii 200 pre všetkých zákazníkov s balíkom freeSAT medium a s HD satelitným prijímačom. Rovnako ako všetky ostatné kanály Music Choice ponúkne iba čistú hudbu, bez rozprávania a reklám. Music Choice je nová služba dostupná pre zákazníkov s balíkom freeSAT medium a vyšším, ktorí majú k dispozícii HD vybavenie (HD satelitný prijímač alebo DVR). Táto novinka prináša 10 digitálnych hudobných kanálov, z ktorých každý je zasvätený určitému žánru.

 

Spoločnosť freeSAT v spolupráci s Music Choice pripravila pre všetkých fanúšikov letných festivalov tiež on-line súťaž. V hre sú dva páry vstupeniek, ktoré vás dostanú na festival Rock for People alebo Pohoda. Český festival Rock for People sa tento rok odohrá 3. až 5. júla v Hradci Králové, zatiaľ čo tú pravú Pohodu si môžete užiť od 10. do 12. júla na letisku v Trenčíne.

 

Súťaž prebieha od 28. mája po dobu 15 dní na webe freeSAT a na facebookovských stránkach freeSAT Slovensko a freeSAT Česká republika. Výhercovia budú vybraní na základe súťažných pravidiel platných v jednotlivých krajinách. Podmienkou účasti v súťaži sú odpovede na dve jednoduché otázky. Mená výhercov budú zverejnené v priebehu júna.

 

„Sme radi, že môžeme túto skvelú súťaž organizovať, a tešíme sa, keď budeme môcť na festivaloch privítať jej víťazov a ponúknuť im nezabudnuteľný zážitok,“ uviedol Zoltan Pinkola, regionálny riaditeľ pre predaj a rozvoj obchodu UPC DTH.

 

„Hudobné festivaly sú miestom, kde sa môžete zoznámiť s novými interpretmi alebo zdieľať svoju vášeň k obľúbeným umelcom s ostatnými ľuďmi. Kanály Music Choice tak predstavujú perfektnú voľbu pre všetkých hudobných fanúšikov. Sme radi, že počas tohto leta môžeme našim používateľom ponúknuť vstupenky na významné festivaly,“ povedal Gary Pelletier, viceprezident pre partnerský marketing spoločnosti Stingray Digital, ktorá je majiteľom Music Choice International.

 

Nehlasované