Prihlásenie

RYTMUS se připravuje v amerických boxerských campech

RYTMUS se připravuje v amerických boxerských campech

Raper a boxer Patrik Vrbovský a.k.a. RYTMUS si plní svůj další životní sen. Vyrazil do USA, kde bude makat v nejlepších amerických posilovnách na svých boxerských skills. Jeho cestu oficiálně podporuje bezdrátové audio od LAMAX Electronics.

 

Začátkem měsíce Patrik odcestoval do USA, kde na sobě maká pomocí dvoufázových tréninků v těch nejlepších amerických gymech. Na Instagramu se se svými fanoušky dělí o ty nejzajímavější momenty. Zjistit tak můžete, jak vypadá obsah jeho zavazadla.

 

Podle věcí v kufru, bere Patrik tuhle výzvu vážně. Kromě boxerek nechybí Patrikovi ani sluchátka LAMAX Elite E-1 a reprák LAMAX Sounder SO-1.

Nyní je v MIAMI, kde se potkal se slavným producentem Timbalandem. O něm je známo, že stejně jako Patrik, rád boxuje a když se pro něco hecne – jde do toho naplno. Rytmus se potká v dalších dnech i s jinými legendami.

 

Z celého jeho tripu po USA vznikne dokument, který by fanoušky měl inspirovat k překonání sama sebe. V prosinci se utká v pražské O2 aréně s další hvězdou rapu Marpem. Tedy pokud Marpo jeho výzvu přijme.

 

 

Nehlasované
RYTMUS se připravuje v amerických boxerských campech