Prihlásenie

Security Expert: Ďalší stupeň Check point R70 vzdelávania k dispozícii

Security Expert: Ďalší stupeň Check point R70 vzdelávania k dispozícii

 Check Point prezentuje tri nové kurzy od „Certified Check Point Security Expert R70" a „Certified Check Point Security Administration R70"

           Check Point Security Expert R70

           Check Point Security Administrator R70 Upgrade

           Check Point Security Expert R70 Upgrade

 

V „Check Point Security Expert R70" kurze sa Check Point rozhodol ukázať riešenie, umožňujúce pracovať so širokou škálou uplatnenia ako LSM alebo Connectra. Veľká pozornosť bola venovaná taktiež otázke bezpečnosti prostredníctvom začlenenia Smart Workflow do obsahu kurzov.

Kurz je základom pre CCSE R70 certifikácie (Certified Check Point Security Expert R70). Check Point taktiež predstavil dôležité zmeny v procese certifikácie. Teraz je nemožné absolvovať CCSE R70 hneď po absolvovaní CCSA R70 – je potrebný aspoň šesť mesačný odstup. Podľa Check Pointu je tento čas nevyhnutný na získanie dostatočných zručností a skúseností, ktoré sa dajú získať jedine každodennou prácou s produktom. Tento kurz je príprava na 156-315.70 skúšku, potrebnú k CCSE R70 certifikácii, ktorá môže byť absolvovaná v Pearson VUE autorizovaných centrách.

Zmeny boli prevedené aj v otázke certifikácie. S certifikáciou CCSA R65 nie je možné absolvovať CCSE R70, kvôli tomu, že R65 a R7O sa od seba podstatne líšia. Pre každého, kto si želá upgradovať vedomosti z Check Point R65 na R70 boli vydané dva zyrýchlené kurzy:  Check Point Security Administrator R70 Upgrade a Check Point Security Expert R70 Upgrade a skúšky: 156-910.70 CCSA R70 Upgrade Exam a 156-915.70 CCSE R70 Upgrade Exam.
 

 

Nehlasované
Security Expert: Ďalší stupeň Check point R70 vzdelávania k dispozícii