Prihlásenie

Pozvánky

« utorok november 15, 2011 »
Ut

Pozývame na rannú, dennú alebo večernú angličtinu na staré kolená.

 

Individuálne kurzy sú určené pre starších ľudí, ktorí si chcú osvojiť v zahraničí najviac používaný svetový cudzí jazyk – angličtinu. Na prvom kurze bezplatne overíme jazykové znalosti klienta a spoločne nastavíme vhodný program a tempo na najbližšie obdobie, na ďalších hodinách sa bude preberať gramatika a slovná zásoba na príkladoch z osobného a pracovného života klienta, piesní, ktoré si rád počúva, článkov, ktoré si rád číta apod. 

 

Viac informácií je dosupných na www.tigran.sk.

Pozývame na ranný, denný alebo večerný intenzívny kurz angličtiny za 7 dní. Individuálne kurzy sú určené pre verejnosť, ktorí si chcú za krátky čas osvojiť v zahraničí najviac používaný svetový cudzí jazyk – angličtinu. Na prvom kurze bezplatne overíme jazykové znalosti klienta a spoločne nastavíme vhodný program a tempo na najbližšie obdobie. Na ďalších hodinách preberieme gramatiku: časy – present simple, present continuous, present perfect, past simple; rozšírime slovnú zásobu,vytvoríme vety a otázky apod. Viac informácií na www.tigran.sk.
Začiatok: 15.11.2011 - 10:00
Do: 15.11.2011 - 11:00

 PR agentúra PAPER LIFE

 

Vás týmto srdečne pozýva na TLAČOVÚ KONFERENCIU o materiálovom zhodnocovaní odpadového skla a opotrebovaných pneumatík, za účasti odborníkov z firiem KOSIT, a. s., Košice, V.O.D.S. Košice,

a. s. a Recyklačného fondu, ktorá sa uskutoční

 

v utorok  15. novembra  2011 o 10.00 hod.  v Košiciach, 

v Toskánskom salóniku penziónu Golden Royal***, Vodná 8, Košice.

 

Pre záujemcov - novinárov usporiadame, ešte pred tlačovou konferenciou, krátku exkurziu v zbernom dvore KOSITU, s dôrazom na sklo a s možnosťou filmovať a fotografovať a robiť rozhovory s odbornými pracovníkmi firmy KOSIT.

Začiatok: 15.11.2011 - 12:16

Poskytujeme osobné konzultácie k témam týkajúcim sa problematike vysielania živnostníkov a zamestnancov do Rakúska, Nemecka a ostatných krajín EÚ.

 

Viac informácií nájdete na www.tigran.sk.

Začiatok: 15.11.2011 - 14:41
Do: 15.11.2011 - 14:41

Úložná řešení Infortrend doplněná o HBA a síťové přepínače usnadňují uživatelům pořizování IT hardwaru 


 


Česká republika, Praha, 15. listopadu 2011Infortrend® (Public TPE: 2495) dnes oznámil, že začne nabízet volitelné balíčky produktů, které budou obsahovat řešení pro ukládání dat spolu s adaptéry pro hostitelskou sběrnici (HBA) a síťovými přepínači (switchi). Spojením úložných řešení Infortrend EonStor DS a ESVA hostovaných na sběrnici Fibre Channel spolu s HBA a přepínači od QLogic, předního dodavatele výkonných řešení pro síťovou infrastrukturu, do jednoho balíčku se Infortrend snaží pomoci zákazníkům výrazně ulehčit nákup IT hardwaru.