Prihlásenie

Pozvánky

« utorok január 24, 2012 »
Ut

Slovenské centrum pre komunikáciu a rozvoj, n.o. oficiálne spúšťa nový ročník Multipliers' Training Cycle 2012 zameraný na globálne vzdelávanie, ktorého súčasťou je i trojmesačná dobrovoľnícka stáž vo vybratých menej rozvinutých krajinách Afriky alebo Ázie.

V roku 2012 ponúkame možnosť 4 úspešným uchádzačom zo Slovenska po absolvovaní medzinárodných školiacich seminárov vo Francúzsku, Nemecku a Českej republike zúčastniť sa na týchto štyroch dobrovoľníckych projektoch:

 Nenachajte sa znechutiť  turbulentnými časmi a poďte si s nami oddýchnuť do Kene. Antistresový program nielen pre ženy sa uskutoční v januári a v apríli, vždy v druhej polovici mesiaca. Jedinečná príležitosť spoznať exotickú kultúru a zrelaxovať telo aj dušu.

 

Začiatok: 24.01.2012 - 18:00
Do: 24.01.2012 - 20:00
Slovenské centrum pre komunikáciu a rozvoj, n.o.

a program GLEN na Slovensku

vás pozývajú na

Rozprávanie a premietanie fotografií z Kirgizska z realizácie rozvojového projektu Ryža z Uzgenu, na ktorom sa budú podieľať i noví GLEN dobrovoľníci.


Podujatie sa uskutoční 24. januára 2012 o 18h. v priestoroch Čajovne Biela Ľalia na Nevúdzovej 4 v Bratislave. Vašu predbežnú účasť prosíme potvrdiť na tigran.aleksanyan@glen-slovakia.org.

Kontakt:

Slovenské centrum pre komunikáciu a rozvoj, n.o.
Tigran Aleksanyan
Pražská 11, Bratislava
e-mail: tigran.aleksanyan@glen-slovakia.org.
www.glen-slovakia.org
www.sccd-sk.org