Prihlásenie

Pozvánky

piatok jún 21, 2013
Začiatok: 09:00
Do: 18:00

Športové majstrovstvá s Nestlé 2013 pre deti z detských domovov vyvrcholia už tento piatok 21. júna 2013 v Bratislave, v športovom areáli  Fakulty telesnej výchovy a športu, Lafranconi (pri Moste Lafranconi), so slávnostným nástupom o 9,00 hod.

Víťazi regionálnych kôl sa tu stretnú, aby si zmerali sily v  športových disciplínach, zažili nefalšovanú športovú atmosféru a predviedli svoju zdravú cieľavedomosť.

Začiatok: 14:00
Do: 20:00

Zima je vo Švédsku dlhá a občas sa zdá, že nikdy neskončí. Preto
s prvými slnečnými lúč­mi a prebúdzajúcou sa prírodou prichádza aj čas na oslavu letného slnovratu. Už v dávnej minulosti oslavovali tento sviatok mnohé kultúry, no obzvlášť Švédi vzdávajú hold najdlh­šiemu dňu roka s veľkým nadšením.

Oslava letného slnovratu má vo Švédsku veľmi silnú tradíciu, je takmer rovnocenná s oslavami Vianoc. Je národným sviatkom, kedy sa rodiny a priate­lia stretávajú a užívajú si spoločné chvíle tancovaním, spievaním, súťažením a príjemným stolovaním. Letný slnovrat sa oslavuje v piatok, najbližší víkend pred 24. júnom. Tento rok sa bude oslavovať 21. júna.

Kľúčovou tradíciou je stavanie dreveného stĺpa ozdobeného kvetmi a brezovými listami. Z kvetov a listov si tiež ľudia vyrábajú vence. S vencami na hlavách, ruka v ruke, tancujú a spievajú okolo postaveného stĺpa.

štvrtok jún 27, 2013
Začiatok: 08:30
Do: 10:30

Přijměte naše pozvání na seminář, na kterém Vám chceme ukázat novinky v oblasti portálových aplikací pro managery (SAP MSS) a zaměstnance (SAP ESS) pro realizaci a řízení personálních procesů v organizacích.

Neváhejte a přijďte se podívat, co nového Vám SAP portál nabízí.

 

Seminář je určen zejména pro společnosti, které:

  • uvažují o přechodu, nebo mají nově vyšší verzi systému SAP a využívají nyní SAP Portál
  • uvažují o implementaci SAP Portálu pro oblast personálních procesů
  • užívají systém SAP bez SAP  HCM (SAP HR) a chtějí znát možnosti systému SAP HCM v oblasti intranetových aplikací

 

Program:

8:30 Registrace

9:00 Úvodní slovo, představení firmy

9:05 Představení SAP Enterprise portal a SAP ESS a SAP MSS pro řízení personálních procesů v SAP HCM

9:25 Rekapitulace novinek v EHP5 a EHP6

utorok júl 09, 2013
Začiatok: 10:30
Do: 11:30
POZVÁNKA

 

PR agentúra PAPER LIFE

 

Vás týmto srdečne pozýva na TLAČOVÚ KONFERENCIU o materiálovom zhodnocovaní odpadov z opotrebovaných vozidiel, použitých batérií a akumulátorov za účasti odborníkov z Asociácie zamestnávateľských zväzov a združení Slovenskej republiky, ZCHFP SR, ZEP SR, WIP Autovrakovisko, s.r.o., MACH TRADE, spol. s r. o.,  a Recyklačného fondu, ktorá sa  uskutoční

 

v  UTOROK 9. 7. 2013 o 10.30 hod.  v BRATISLAVE,

v priestoroch reštaurácie  Gullfoss, Čulenova 5, Bratislava (budova AZZZ).