Prihlásenie

Pozvánky

« štvrtok november 14, 2013 »
Št

Len u nás si môžete objednať sedacie súpravy s dodaním do VIANOC a to až do 20. NOVEMBRA!!!
Pri príležitosti Vianočnej akcie Vám ponúkame množstvo zliav.
Jedna z nich je zľava na najmodernejšie Poťahové materiály JAPAN, SABBIA kolekcia ITALVELLUTI…SUMATRA, ARAGON až do výšky 60%!
Taktiež Vás pri nákupe nad 1.500 € prekvapíme vianočným DARČEKOM ako aj množstvom ďalších zliav na vybrané sedacie súpravy do výšky 20%!
Na sedacie súpravy si môžte zvoliť akýkoľvek poťah z našej ponuky, vybrať si môžte z viac ako 200 druhov látok. Látky so systémom ZERO SPOT: tieto špeciálne bez údržbové látky sa vyznačujú veľmi jednoduchou údržbou – výlučne čistou vodou, prípadne bežným čistiacim prostriedkom v domácnosti. Látky s teflónovou úpravou Bella Luna, Nezničiteľné látky Sahara a Elite !!!

V pondelok 11. novembra 2014 bol zahájený nový ročník vzdelávacích programov GLEN Slovakia, súčasťou ktorých je intenzívna príprava, trojmesačná dobrovoľnícka stáž v Burkina Faso, Etiópii, Gruzínsku, na Madagaskare a vo Vietname, ponávratové aktivity globálneho vzdelávania a hodnotiaci seminár. Témy stáží sú rôznorodé.

Začiatok: 14.11.2013 - 15:20
Do: 14.11.2013 - 15:20

Viete, aký je rozdiel medzi írskou whiskey, škótskou whisky a americkým bourbonom? Navštívte až do 3. decembra najbližšiu predajňu METRO a odhaľte aj vy spoločne s odborníkmi tajomstvo tohto elegantného pitia!

 

 

Skúsení ambasádori v rámci jedinečného Whisky festivalu každému zákazníkovi ochotne poradia pri výbere a vysvetlia, ako sa whisky rôzneho pôvodu líšia procesom výroby, no najmä chuťou, farbou a vôňou. Aj vďaka názornej mape chutí a destilérií si tak nielen milovníci slávneho nápoja, ale aj whisky začiatočníci v ponuke jednoducho nájdu značku a chuť, ktorá im bude najlepšie vyhovovať.