Prihlásenie

Pozvánky

« pondelok november 25, 2013 »
Po

V pondelok 11. novembra 2014 bol zahájený nový ročník vzdelávacích programov GLEN Slovakia, súčasťou ktorých je intenzívna príprava, trojmesačná dobrovoľnícka stáž v Burkina Faso, Etiópii, Gruzínsku, na Madagaskare a vo Vietname, ponávratové aktivity globálneho vzdelávania a hodnotiaci seminár. Témy stáží sú rôznorodé.

So spustením nového ročníka vzdelávacích programov GLEN Slovakia, pokračujeme v prezentácii slovenských GLEN dobrovoľníkov, ktorí sa nedávno vrátili z Burkina Faso, Gruzínska, Kamerunu a Tanzánie. Prezentácie sú spojené aj s predstavením ponuky dobrovoľníckych stáží na rok 2014 a sú organizované v rámci Týždňa globálneho vzdelávania z prostriedkov SlovakAid a verejnej zbierky so symbolom žirafy, ktorú v septembri 2013 spustila Platforma MVRO v rámci kampane ŽI FÉR.

 

Najbližšie sa stretneme na týchto podujatiach:

 

Začiatok: 25.11.2013 - 18:00
Do: 25.11.2013 - 19:30

Prečo ľudia odchádzajú pracovať do rozvojových krajín? Čo im to dáva? Čo ešte musia mať (okrem dobrej vôle) dobrovoľníci? Je práca v rozvojovej krajine sebaobetovaním, či naopak pokusom utiecť pred vlastnými problémami? Aké profesie sú najžiadanejšie pre prácu v Afrike či iných regiónoch?

Na tieto aj ďalšie otázky spojené s dobrovoľníctvom skúsite hľadať odpovede spolu s Človekom v ohrození a dobrovoľníkmi z iných rozvojových organizácií, ako je ERKO, Trnavská univerzita, GLEN a Dvojfarebný svet, ktorí pomáhali v Keni, Tanzánii, Kambodži, Burundi či na Haiti.

A možno sa k nám pridáte...

 

Podujatie sa uskutoční 25.11.2013 v KC Dunaj v Bratislave.

 

Registrácia TU.