Prihlásenie

Pozvánky

« piatok november 29, 2013 »
Pi

V pondelok 11. novembra 2014 bol zahájený nový ročník vzdelávacích programov GLEN Slovakia, súčasťou ktorých je intenzívna príprava, trojmesačná dobrovoľnícka stáž v Burkina Faso, Etiópii, Gruzínsku, na Madagaskare a vo Vietname, ponávratové aktivity globálneho vzdelávania a hodnotiaci seminár. Témy stáží sú rôznorodé.

So spustením nového ročníka vzdelávacích programov GLEN Slovakia, pokračujeme v prezentácii slovenských GLEN dobrovoľníkov, ktorí sa nedávno vrátili z Burkina Faso, Gruzínska, Kamerunu a Tanzánie. Prezentácie sú spojené aj s predstavením ponuky dobrovoľníckych stáží na rok 2014 a sú organizované v rámci Týždňa globálneho vzdelávania z prostriedkov SlovakAid a verejnej zbierky so symbolom žirafy, ktorú v septembri 2013 spustila Platforma MVRO v rámci kampane ŽI FÉR.

 

Najbližšie sa stretneme na týchto podujatiach:

 

Začiatok: 29.11.2013 - 00:00

Dovoľujeme si Vás pozvať na DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ, ktorý sa uskutoční v priestoroch Štúdia spánku a pohodlia. (OC Living, Prielohy 1C, Žilina - Solinky)

 

Deň otvorených dverí  sa bude konať od 29. novembra 2013 do 4. decembra 2013 v čase od 9:00 do 19:00 hodiny.

 

Záujemcov oboznámime s výrobou sedacích súprav, konštrukčným riešením sedacích súprav a vlastnosťami poťahových látok. Návštevníci si môžu pozrieť ukážky produktov Štúdia spánku a pohodlia, a taktiež požiadať o vypracovanie cenovej ponuky na sedaciu súpravu šitú na mieru podľa požiadaviek zákazníka.