Prihlásenie

Pozvánky

« piatok február 14, 2014 »
Pi

Pozývame Vás do OUTLOOK baru hotela LINDNER GALLERY CENTRAL na krátky bezplatný worshop.
OUTLOOK bar sa nachádza na 13. poschodí hotela a je z neho nádherný výhľad na celú Bratislavu.
V príjemnom prostredí tohto výnimočného baru, ktorý je známy aj vyborným cateringom, sa budete mať možnosť zoznámiť interaktívnym spôsobom s najnovšími produktmi divízie CERESIT a objaviť nové možnosti kontaktných zateplovacích systémov Ceresit Ceretherm.
Svoju účasť je nutné potvrdiť na e-mailovej adrese: sekretariat@eurostav.sk
Tešíme sa na Vás

Začiatok: 14.02.2014 - 18:00
Do: 14.02.2014 - 18:00

Viete už, kde budete túto sezónu plesať? Nechajte sa pozvať na 19. Reprezentačný ples mesta Trnava, ktorý sa uskutoční 14. februára 2014 v Dome kultúry! Noblesnú atmosféru valentínskeho bálu si tento rok spoločne vychutnáte aj vďaka najobľúbenejšiemu bylinnému likéru!

 

Lahodné jedlo, nádherné šaty a skvelá hudba, no najmä príjemné chvíle strávené v spoločnosti známych z Trnavy i okolia – to je obľúbený Reprezentačný ples mesta Trnava, ktorý býva už tradične spojený aj s charitatívnym zámerom. Chýbať nebude ani bohatý kultúrny program sprevádzaný známym moderátorom a korunku výnimočnej noci tento rok nasadí aj polnočný prípitok dokonale vychladenou Becherovkou Original, ktorá ako partner plesu darovala atraktívne ceny aj do tomboly a tešiť sa môžete i na miniatúrky Becherovky ako pozornosť pre každého hosťa.