Prihlásenie

Pozvánky

« pondelok december 01, 2014 »
Po
Začiatok: 01.12.2014 - 11:35

Elektrizujúce rytmy popredných slovenských DJov a hra svetla a farieb v slovenskej premiére unikátnych párty náramkov – posuňte svoj nočný život na svetovú úroveň s Absolut Andy Warhol party už 1. novembra v Moteli Kamenec! Pripravený je highlight tejto jesene, ktorý pozitívne prevalcuje všetky vaše zmysly.

 

Na prvú novembrovú noc si Absolut pre všetkých párty ľudí východu pripravila to najlepšie od DJ Tokyho s hosťami a DJ Yanka Krála, špeciálne svetelné dekorácie a grafické ilúzie VJského dua Akasha, no najmä interaktívne LED náramky Xyloband, ktoré hudnobno-tanečný zážitok premenia aj na nezabudnuteľnú svetelnú show. Horúci hit svetových koncertov a žúrov u nás budete môcť vyskúšať po prvý raz!

 

Elektrizujúce rytmy popredných slovenských DJov a hra svetla a farieb v slovenskej premiére unikátnych párty náramkov – posuňte svoj nočný život na svetovú úroveň s Absolut Andy Warhol party už 7. novembra v Enjoy klube! Pripravený je highlight tejto jesene, ktorý pozitívne prevalcuje všetky vaše zmysly.

 

Na prvý novembrový piatok si Absolut pre všetkých párty ľudí z okolia Žiliny pripravila to najlepšie od DJ Tokyho s hosťami a DJ Yanka Krála, špeciálne svetelné dekorácie a grafické ilúzie VJského dua Akasha, no najmä interaktívne LED náramky Xyloband, ktoré hudnobno-tanečný zážitok premenia aj na nezabudnuteľnú svetelnú show. Horúci hit svetových koncertov a žúrov u nás budete môcť vyskúšať po prvý raz!

 

Elektrizujúce rytmy popredných slovenských DJov a hra svetla a farieb v slovenskej premiére unikátnych párty náramkov – posuňte svoj nočný život na svetovú úroveň s Absolut Andy Warhol party už 14. novembra v Steps Clube! Pripravený je highlight tejto jesene, ktorý pozitívne prevalcuje všetky vaše zmysly.

 

Na druhý novembrový piatok si Absolut pre všetkých párty ľudí z okolia Trenčína pripravila to najlepšie od DJ Tokyho s hosťami a DJ Yanka Krála, špeciálne svetelné dekorácie a grafické ilúzie VJského dua Akasha, no najmä interaktívne LED náramky Xyloband, ktoré hudnobno-tanečný zážitok premenia aj na nezabudnuteľnú svetelnú show. Horúci hit svetových koncertov a žúrov u nás budete môcť vyskúšať po prvý raz!

 

Elektrizujúce rytmy popredných slovenských DJov a hra svetla a farieb v slovenskej premiére unikátnych párty náramkov – posuňte svoj nočný život na svetovú úroveň s Absolut Andy Warhol party už 22. novembra v nitrianskom Disco Luna! Pripravený je highlight tejto jesene, ktorý pozitívne prevalcuje všetky vaše zmysly.

 

Na sobotu 22.11. si Absolut pre všetkých párty ľudí pod Zoborom pripravila to najlepšie od DJ Tokyho s hosťami a DJ Yanka Krála, špeciálne svetelné dekorácie a grafické ilúzie VJského dua Akasha, no najmä interaktívne LED náramky Xyloband, ktoré hudnobno-tanečný zážitok premenia aj na nezabudnuteľnú svetelnú show. Horúci hit svetových koncertov a žúrov u nás budete môcť vyskúšať po prvý raz!