Prihlásenie

Pozvánky

« utorok november 17, 2015 »
Ut

Máte chuť na rybie špeciality, zaujímavé ochutnávky a kulinárske lahôdky? Koniec septembra sa v predajniach METRO ponesie v znamení pestrej prehliadky dobrôt a kuchárskych show. Pozývame vás!

 

Naozaj lákavú jesennú ponuku si pre svojich zákazníkov pripravil veľkoobchod METRO. Prichystaná je bohatá ochutnávka výborných vlastných značiek, aj produktov domácich slovenských výrobcov. Gurmánov tiež potešia kuchárske show vyhlásených šéfkuchárov. Chýbať nebude ani Vojto Artz, šéfkuchár METRO, ktorý pripraví rybie špeciality z čerstvo ulovenej ryby - mečiara, vážiacej „len“ niečo vyše 25 kíl. Na vlastné oči tak uvidíte obra, ktorého naporciuje priamo pred Vami a dá vám ochutnať tie najlahodnejšie rybie pochúťky.

Nazrite do zákulisia najväčšieho veľkoobchodu u nás a oslávte s METRO 15 rokov na Slovensku!

 

 

Tlačová informácia                                                                           Stupava 21. októbra 2015

 

Ak chcete mať strechu rovnakej farby aj po 50 rokoch, zvoľte TONDACH®

Pálené keramické škridly TONDACH® zaručia, že strecha nezmení farbu

 

Začiatok: 17.11.2015 - 10:33
Do: 17.11.2015 - 17:33

Nominal, česká rodinná firma specializovaná na potraviny pro bezlepkovou a zdravou výživu, obohatí svými ochutnávkami a slevovými akcemi FoodParky v Brně a bezlepkový trh v Toulcově dvoře v Praze.


Na největší potravinový trh na Moravě, FoodPark v Brně, se můžete přijít podívat 17.11., 28.11. a 12.12. vždy od 10:00 do 17:00 hodin. V neděli 29.11. si můžete tentokrát obejít čistě bezlepkový trh, který pořádá Společnost pro bezlepkovou dietu. Najdete ho v areálu Toulcova dvora v Praze. Oficiální program bude probíhat od 10:30 do 15:00 hodin. A i zde se můžete těšit na bohaté stoly plné ochutnávek a zároveň výhodné ceny u jednotlivých produktů nebo balení.

 

U stánku české společnosti Nominal můžete ochutnat některé bezlepkové produkty z řady Pro zdraví…Zároveň pro vás budou připravena výhodná balení a akční ceny u veškerých potravin.