Prihlásenie

Tri dôvody, prečo vymeniť starý kotol za nový

Tri dôvody, prečo vymeniť starý kotol za nový

Nový gauč, moderná kuchynská linka či kvalitná posteľ. To sú veci, do ktorých často investujeme, keď si chceme v domácnosti zabezpečiť komfort. Existujú však aj dôležitejšie zariadenia, vďaka ktorým sa cítime pohodlne v obývačke, kuchyni i spálni. Napríklad tie, ktoré v interiéri domu či bytu zabezpečujú príjemnú teplotu.


Neváhajte preto vymeniť svoj starý kotol za nový kondenzačný. Najmodernejšie plynové kotly so sebou prinášajú nové výhody a najmodernejšie funkcie.

 

1. Úplne nové spôsoby šetrenia

Jednou z výhod renovácie vykurovania v dome či byte sú úplne nové možnosti. Ak napríklad v domácnosti vymeníte plynový kotol starý 20 rokov – za nový kondenzačný – môžete ušetriť až 30 % plynu. Tým sa vám znížia celkové náklady na vykurovanie. Ak napríklad odkladáte výmenu starého kotla za nový, financovanie formou splátok predstavuje spôsob, ako výmenu zrealizovať rýchlo a ľahko.

Všetky kondenzačné kotly značky Protherm sú totiž dostupné už aj na splátky, za veľmi výhodných podmienok. Pri investícii do 1 700 eur netreba dokladovanie o príjme a nepotrebujete ani ručiteľa. Protherm vám pritom garantuje aktuálne cenníkové ceny kotlov bez navýšenia.

Financovanie je rozdelené na desať splátok. Do nich môžete zahrnúť nielen kotol, ale aj jeho regulátor, inštaláciu a uvedenie do prevádzky. Všetky potrebné informácie sú na webovej stránke značky Protherm, pod heslom „Financovanie kotlov Protherm“.

 

2. Uľahčená výmena zariadenia

Z praxe vieme, že obyvatelia rodinných domov či bytov sa v súvislosti s renováciou vykurovania často zbytočne obávajú komplikácii a dočasného diskomfortu. Dobrou správou je, že technológie pokročili a v súčasnosti je možná rýchla výmena starých kotlov za nové kondenzačné. Pre rodinné domy môžeme jednoznačne odporúčať stacionárne kondenzačné kotly Medveď Condens s výnimočne jednoduchou inštaláciou. Svojou robustnosťou a funkčnými vlastnosťami pripomínajú liatinové kotly a zaraďujú sa do triedy energetickej účinnosti „A“.

 

Vývojári ich navrhli špeciálne pre urýchlenú a bezproblémovú montáž. Vhodné sú pritom aj do starších rodinných domov so systémami s veľkým objemom vykurovacej vody. Ich výmenník s veľkým prierezom rúrok je veľmi odolný voči zaneseniu nečistotami. Obyvateľom bytov, ktorí chcú ušetriť miesto a zároveň vyriešiť vykurovanie spolu s prípravou teplej vody, odporúčame závesný kondenzačný kotol Tiger Condens. Ten má kompaktné rozmery a dokáže hravo zabezpečiť vykurovanie i dostatok teplej vody (aj pri súčasnom odbere z viacerých miest v domácnosti).

Veľké množstvo teplej vody pripravuje vďaka kombinácii dodávky vody prietokovým spôsobom a zo vstavaného zásobníka. Opätovne nahriať zásobník dokáže v rekordne krátkom čase vďaka patentovanej technológii ISODYN2.

 

3. Moderné ovládanie cez smartfón

A pokiaľ ide o prevádzkové náklady, s inteligentným smart regulátorom MiGo môžete v domácnosti docieliť viac úspor, než s iným regulátorom tohto druhu. A to vďaka efektívnemu riadeniu systému presne podľa vašich zvyklostí a potrieb.

Vykurovanie a ohrev vody si s ním nastavíte dokonca aj na diaľku cez internet – prostredníctvom Wi-Fi pripojenia a aplikácie v smartfóne či tablete. Teplo doma a prípravu teplej vody budete mať 100 % pod kontrolou, regulátor totiž prehľadne graficky vyhodnocuje spotrebu energie v dome či bytovej jednotke.

 

 

 

 

 

Nehlasované
Tri dôvody, prečo vymeniť starý kotol za nový
 
Tri dôvody, prečo vymeniť starý kotol za nový
 
Tri dôvody, prečo vymeniť starý kotol za nový
 
Tri dôvody, prečo vymeniť starý kotol za nový