Prihlásenie

Slovenskí podnikatelia a živnostníci získajú ekonomické školenia a konzultácie zadarmo

Slovenskí podnikatelia a živnostníci získajú ekonomické školenia a konzultácie zadarmo

Slovenskí podnikatelia a živnostníci sa opäť môžu zadarmo vzdelávať v oblasti ekonomických a stavebných programov. Na akcii Dni otvorených dverí 2016 sú pre nich pripravené stovky bezplatných termínov školení a konzultácií po celom Slovensku.

 

Dni otvorených dverí: Vyškolíme. Pomôžeme. Poradíme. 

S týmto sloganom štartujú 25. 5. 2016 Dni otvorených dverí v 7 pobočkách KROS. Počas siedmich dní môžu návštevníci zadarmo navštíviť predvedenia ekonomického a stavebného softvéru, 22 školení a stovky termínov bezplatných konzultácií. Každoročne ide o najrozsiahlejšiu vzdelávaciu aktivitu v oblasti softvéru pre živnostníkov a firmy, s celkovou kapacitou viac ako 6000 návštevníkov.

 

Aktuálne témy školení

 

Program a témy školení si z veľkej časti zvolili sami používatelia. V prieskume si vybrali témy, ktoré ich zaujímajú - či už ide o školenia k legislatívnym novinkám v účtovníctve, evidencii majetku, spracovaniu miezd, alebo praktické školenia, ako pracovať s programom efektívnejšie.

 

Špeciálne školenie pre majiteľov firiem a účtovné firmy

 

V tomto roku je pripravené aj špeciálne školenie pre majiteľov a manažérov firiem. Dozvedia sa na ňom, ako lepšie využiť analytické dáta pri riadení firmy a efektívnejšie riadiť nákup a predaj pomocou moderných nástrojov. Zástupcovia účtovných firiem sa dozvedia riešenie najčastejších otázok, s ktorými sa na nás obracajú a praktické tipy, ktoré vedia využiť pre rýchlejšiu prácu.

 

Všetky podujatia zadarmo 

 

Školenia, predvedenia aj konzultácie sú bezplatné. Voľné termíny nájdete na stránke Dní otvorených dverí www.kros.sk/dod.

Priemerné hodnotenie: 5 (1 vote)