Prihlásenie

Získajte ekonomický softvér v hodnote 6 585 EUR zadarmo!

Získajte ekonomický softvér v hodnote 6 585 EUR zadarmo!

Hľadáte ekonomický softvér na spracovanie účtovníctva a miezd? Teraz ho môžete získať zadarmo. Stačí si stiahnuť bezplatnú demoverziu a budete zaradení do zlosovania o programy v hodnote 6 585 EUR.

 

Je to jednoduché. Do zlosovania bude zaradený každý, kto si v termíne od 1.10. do 30.11. 2012 stiahne demoverziu ekonomických programov ALFA plus, OLYMP alebo OMEGA (prípadne si ju vyžiada na CD). Stiahnutie demoverzie je samozrejme bezplatné. Každý si tak ekonomické programy môže vyskúšať a presvedčiť sa o tom, prečo sú tieto programy na Slovensku dlhodobo najpredávanejšie v kategórii balíkových ekonomických softvérov.

 

Na začiatku decembra 2012 budú zo všetkých záujemcov vyžrebovaní traja výhercovia, ktorí získajú tieto programy v celkovej hodnote až 6 585 EUR.

Jeden výherca získa program na vedenie jednoduchého účtovníctva ALFA plus v hodnote až 585,60 EUR, ďalší výherca vyhrá program pre vedenie miezd a personalistiky OLYMP v hodnote až 3000 EUR. Treťou cenou je komplexný systém pre vedenie podvojného účtovníctva vo firme, program OMEGA, v hodnote až 3000 EUR.

K programom získajú výhercovia samozrejme aj Balík podpory (aktualizácie a telefonické poradenstvo) až do konca roka 2013.

 

Do súťaže o programy KROS sa môže zapojiť naozaj každý. Stačí navštíviť stránku www.kros.sk/sutaz a stiahnuť si bezplatne demoverziu programu, o ktorý má používateľ záujem.

Začínajúci živnostníci a podnikatelia si tak môžu programy nielen zadarmo vyskúšať, no vďaka spoločnosti KROS  ich môžu aj bezplatne získať.

Viac informácií nájdete na www.kros.sk/sutaz.

Priemerné hodnotenie: 5 (1 vote)