Prihlásenie

Aká je príčina zlého spánku?

Aká je príčina zlého spánku?

Letné dni môžu sťažovať priebeh nášho spánku. Pri teple sa nikomu nespí dobre. Ľahký trik, ktorý je každému známy. Spať pri pootvorenom okne nie je pre nikoho novinka. Niekedy však ani to nemusí stačiť. V akej polohe zaspávame môže mať vplyv na náš spánok tiež. Ďalej aj to, na čom spíme, ovplyvňuje kvalitu nášho spánku. Ako si zabezpečiť kvalitný a zdravý spánok?

Výber postele treba dobre zvážiť. Čo však netreba podceniť? Výber matraca. Sú rôzne druhy a typy. Pružinové, penové alebo  taštičkové matrace je možné zaobstarať si do každej domácnosti. Ako vieme, ktorý matrac je pre nás najvhodnejší? Najlepšia rada je vyhľadať odborníka v tomto odbore. Poradiť sa a vyskúšať si kvalitu každého matraca je pred samotnou kúpou veľmi dôležité. Predsa len, vyberáme si matrac, na ktorom chceme spať najmenej zo  10 rokov.

V posteli trávime tretinu života. Doprajme si pre seba a naše telo to najlepšie. Dobrý spánok vám zaručia kvalitné slovenské matrace. Ak ste si lámali hlavu nad tým, prečo sa vám zle spí, práve sme vyriešili váš problém. Pri novom matraci bude každá noc dobrá. 

 

Priemerné hodnotenie: 4 (1 vote)