Prihlásenie

Malý telefón a veľký stroj. Šikovný komponentárni bratia.

Malý a veľký stroj. Prinášame unikátne porovnanie stavebného stroja a mobilného telefónu. Na prvý pohľad tak vzialený až sú si podebný.

 

Produktová rada Cat, pozostávajúca z viac ako 300 strojov, stanovuje štandard pre tento priemysel.

Caterpillar je popredným svetovým výrobcom stavebných zariadení, motorov na naftu a zemného plynu, priemyselných plynových turbín a dieselových elektrických lokomotív. Na Slovensku sú známe predovšetkým Cat poľnohospodárske stroje, cestné stroje či elektrocentrály.

 

Firma známa hlavne produkciou ťažkej techniky ponúka dnes na trhu už viac modelov mobilných telefónov. Hlavnou charakteristikou týchto telefónov je používanie v extrémnych podmienkach, kde by bežné telefóny mohli mať problém. Ďalším atribútom, ktorí spĺňajú je odolnosť voči prachu, vode a pádu. Niektoré modely vydržia pracovať pri teplotách od -30°C do +60°C.

Tento telefón je navrhnutý, vyrábaný a predávaný spoločnosťou Bullitt Group pod licenciou Caterpillar Inc. Sortiment zahŕňa smartphony s operačným systémom Android, štandardné telefóny a príslušenstvo. Prvý telefón, Cat B25, bol vyhlásený a prepustený v roku 2013.

 

Nehlasované