Prihlásenie

Spríjemnite si víkend grilovačkou na terase!

Spríjemnite si víkend grilovačkou na terase!

 

Spríjemnite si víkend grilovačkou na terase!

 

Jarné slniečko nás po tvári hladí čoraz častejšie – a to je pozitívnou správou pre všetkých milovníkov grilovania. S modernými grilmi navyše na plnohodnotnú grilovačku nepotrebujete ani záhradku – chutné špeciality si môžete pripraviť priamo u vás doma!

 

Máte chuť na lahodné jedlá z grilu? Už nemusíte baliť desiatky kíl príslušenstva, spoliehať sa na počasie a sťahovať sa na celý deň von. S plynovými a elektrickými novinkami od Weber Stephen totiž vyčarujete pohodovú víkendovú atmosféru aj na tom najmenšom balkóne. Úsporné kompaktné grily si nájdu miesto aj na širšej parapete, ak však máte veľkorysejšiu  terasu, môžete gril postaviť na praktický stojan a grilovať úplne rovnako ako v exteriéri. Stačí len zapojiť plynovú kartušu alebo šnúru do zásuvky a užívať si prípravu chutného a voňavého jedla.

 

Neváhajte ozvláštniť víkendové posedenie pri vínku s priateľmi grilovačkou, alebo prekvapiť najbližšiu rodinu nedeľným obedom v štýle barbecue. Nečudujte sa len, ak sa k vám hostia budú na návštevu pozývať  každý týždeň J

 

 

 Tip!

Weber Q 1400

Štýlový elektrický gril ako stvorený na prípravu jedla na balkóne. Výkonom sa vyrovná plynovým i kotlovým grilom, stačí mu však len prístup k elektrickej zásuvke. Praktický a čistý spôsob prípravy grilovaných špecialít!

 

 

 

 

Novinka

Weber Q 1200

Malý plynový gril Weber Q 1200 je ideálnou voľbou na terasu či malú záhradu. Systém aróma koľajníc chráni horáky pred kvapkajúcim tukom a tým aj pokrm pred pripálením. Navyše je gril možné napájať aj z plynovej bombičky, ktorá je praktickým riešením na cesty.

 

 

 

O značke

Americká spoločnosť Weber-Stephen Products sídli v Chicagu v štáte Illinois v USA. Už v roku 1952 vytvoril zakladateľ spoločnosti George Stephen prvý kotlový gril s poklopom. Tento základný princíp využívajú všetky grily Weber® dodnes. Široké portfólio zahŕňa grily na drevené uhlie, plynové i elektrické grily rôznych veľkostí,   s rôznou výbavou a bohatou ponukou príslušenstva. Weber® vyrába produkty, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a funkčnosťou. Weber® tiež grily neustále vyvíja a inovuje. Medzi najvýznamnejšie vynálezy patrí okrem už spomínaného kotlového grilu, ktorý je vlajkovou loďou firmy, aj patentovaný systém Flavorizer Bars®, ktorý tvorí základ plynových grilov, ako aj zapaľovač brikiet Rapidfire®, ktorý rýchlo a efektívne rozpáli palivo     v kotlových griloch. Weber® to je výnimočné potešenie a synonymum pre kultúru grilovania.

 Viac informácií nájdete na www.weber.com

Kontakt:

  • Katarína Ofúkaná, Media & Communication Consulting

Tel: 0948 240 280, Mail: katarina.ofukana@mcc.sk

Nehlasované
Spríjemnite si víkend grilovačkou na terase!
 
Spríjemnite si víkend grilovačkou na terase!