Prihlásenie

Accace rozširuje svoje globálne zastúpenie

Accace rozširuje svoje globálne zastúpenie

Spoločnosť Accace má svoje korene v strednej a východnej Európe. Počas uplynulých šiestich rokov svojho pôsobenia sa Accace stala jednou z najdynamickejšie rastúcich outsourcingových a poradenských firiem v tomto regióne.


V priebehu minulého roka spoločnosť Accace naštartovala strategickú expanziu za hranicami regiónu strednej a východnej Európy a začala ponúkať služby na celom svete. V snahe vyhovieť požiadavkám svojich klientov sa chce stať poskytovateľom outsourcingových a poradenských služieb pre medzinárodné spoločnosti na celosvetovej báze.

 

“Naše služby a spôsob akým ich poskytujeme majú v prvom rade uľahčiť život našim klientom a to najmä tým, ktorí podnikajú medzinárodne. Naše technologické riešenia nám dnes umožňujú poskytovať unifikované služby globálne a teda bez ohľadu na lokálne legislatívne špecifiká zaručujeme našim klientom rovnakú úroveň služby a výstupov vo viacerých krajinách“, uviedol Jiří Majer, CEO Accace.

 

Accace podporuje globálnu expanziu spustením svojho nového webu www.accace.com. Nová web stránka prináša aktuálne informácie o spoločnosti, jej pobočkách a službách.

 

Kde nájdete Accace

Brazília I Bulharsko I Čína I Chorvátsko I Česká republika I Holandsko I Maďarsko I Nemecko I India I Luxembursko I Poľsko I Rakúsko I Rumunsko I Rusko I Srbsko I Slovensko I Slovinsko I Ukrajina I USA I Veľká Británia

 

O spoločnosti Accace

Accace je významná poradenská spoločnosť, ktorá na Slovensku pôsobí v oblasti outsourcingu účtovníctva, spracovania miezd a daňového poradenstva. Pridanú hodnotu komplexného portfólia služieb, inovatívne a efektívne riešenia poskytované spoločnosťou Accace oceňujú slovenské a zahraničné spoločnosti, ktoré sa chcú etablovať na slovenskom i zahraničnom trhu, ale i subjekty, ktoré sa snažia zefektívniť fungovanie svojej firmy využívaním outsourcingu. Vďaka svojmu dynamickému, zodpovednému a odbornému prístupu pri plnení potrieb svojich klientov je spoločnosť Accace vhodným partnerom pre dlhodobú spoluprácu. Na medzinárodnej úrovni je Accace členom Economist Corporate Network a KS International.

 

Spoločnosť Accace („Accounting ace“, čo môžeme preložiť ako „eso v účtovníctve“) bola na Slovensku založená v roku 2006 a dnes úspešne pôsobí v 20 krajinách sveta. Spoločnosť Accace momentálne zamestnáva viac ako 280 kvalifikovaných pracovníkov a neustále rozširuje svoje klientske portfólio o významné spoločnosti, čím urýchľuje svoj rast na globálnej úrovni.

 

 

Tlačové kontakty:

Media In – public relations agentúra

Jana Budáčová

Senior PR Manager

+421 911 704 111

 Jana.Budacova@cohnwolfe.sk

Nehlasované