Prihlásenie

Coface Slovensko získala prestížne ocenenie Slovak Superbrands

Ocenením sa spoločnosť zaradila do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky.


Spoločnosť Coface Slovensko získala prestížne ocenenie Slovak Superbrands 2018. Ocenením sa spoločnosť zaradila do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky. „Slovak Superbrands je prestížne ocenenie a v silnej konkurencii na finančnom trhu ho Coface získava po prvý krát. Vnímam to ako výsledok celého lokálneho tímu zamestnancov a spolupracovníkov našej spoločnosti počas môjho 3-ročného pôsobenia vo firme, ustanoviť značku Coface ako značku kvalitného, spoľahlivého a zodpovedného partnera pre oblasť manažmentu pohľadávok a riadenia kreditných rizík,“ reagoval na ocenenie country manažér spoločnosti Juraj Janči. Spoločnosť Coface je globálnym lídrom v poistení pohľadávok firiem a manažovaní ich kreditného rizika.

O udelení Superbrands Award rozhoduje expertná skupina Brand Council na základe verejného prieskumu zrealizovaného renomovanou agentúrou GfK. Členmi Brand Council-u sú najuznávanejší slovenskí odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy. Tento program vznikol pred viac ako dvadsiatimi rokmi vo Veľkej Británii. Marketingoví a komunikační odborníci si stanovili dva ciele: uviesť do stredu pozornosti mimoriadne silné značky a prezentovať pre účastníkov trhu, ktorí by sa radi rozvíjali a učili, značky hodné nasledovania. Odvtedy získal program celosvetové uznanie a dnes je cena Superbrands Award uznávaná ako špeciálne ocenenie v 90 krajinách na piatich kontinentoch. Komisia Brand Council má pri udeľovaní cien kľúčovú úlohu, preto sa jej členmi môžu stať len poprední, vysoko uznávaní experti.

„Našim cieľom je zabezpečenie profitabilného rastu spoločnosti Coface Slovensko prostredníctvom nových ako aj spokojných existujúcich klientov. Najdôležitejším kritériom úspechu je spokojnosť zákazníka a toto prestížne ocenenie úspech značky Coface na slovenskom trhu podčiarkuje,“ podotkol Juraj Janči.

 

Nehlasované