Prihlásenie

Krásna na Vianoce? Tu sú last minute tipy na darček pre seba aj blízkych

Vianoce sú čo nevidieť a vy sa desíte naháňania za darčekmi po obchodoch? Darujte niečo originálne. Ošetrenie zlatom, vypnutie a vyživenie pleti či modelácia pier a poprsia sú tento rok hitom.

 

Chcete byť tento rok originálny, ale neviete, čo by ste darovali svojej partnerke, priateľke či kamarátke pod stromček a desíte sa behania po obchodoch a hľadanie toho pravého, z ktorého by mala radosť? „V rámci kozmetiky tento rok letí ošetrenie pleti 24-karátovým zlatom, ktoré nielen exkluzívne znie, ale krásne rozžiari a vypne pleť,“ poznamenáva Nikoleta Andová, odborníčka bratislavského Inštitútu zdravia a krásy FRAIS. Ako dodáva, z estetiky je veľmi dobrým tipom na darček hydratovanie pleti, ako aj odstránenie drobných vrások mezoterapiou. Tá poteší mladšie aj staršie ženy, pričom práve darčeky z kozmetiky a estetiky sú tipmi nielen pre partnerky, ale obdarúvajú sa nimi navzájom aj kamarátky . „Kto chce byť skutočne originálny a tajomný, môže venovať Dracula terapiu. Ide  o ošetrenie vlastnou krvnou plazmou, ktorá krásne zregeneruje pokožku,“ hovorí. V kurze je aj modelácia pier a poprsia či korekcia očných viečok. Tak sa pozrite, čo darovať partnerke, mame či kamarátke. Tu sú naše tipy:

 

Čo darovať partnerke

Z kozmetických ošetrení je určite veľmi dobrou voľbou ošetrenie očného okolia 24-karátovým zlatom. Základom je mikromasáž očného okolia, ošetrenie rádiofrekvenciou a aplikácia 24-karátového zlata. Ženu tak dokonale zbaví pocitu unavených viečok a prinavráti jej žiarivý svieži vzhľad.

 „Z estetiky je veľmi vhodný tipom ako darček modelácia pier, po ktorej túžia najmä mladé dievčatá,“ prezrádza odborníčka. Nejde však o vytvorenie vyumelkovaného vzhľadu. „Základom je jemné zväčšenie a zvýraznenie pier,“ podotýka s tým, že sa tak tvári dodá sexi vzhľad.

Mladšie, ale aj staršie ženy sa určite potešia darčeku, ktorý vyživí a vypne pleť. Napríklad mezoterapia, kde sa do pokožky jemnými vpichmi aplikujú vitamíny, prípadne kyselina hyalurónová, vypne a narovná jemné vrásky  a krásne zhydratuje pleť. Originalitu skrýva upírí darček. „Pod tajomnou Dracula terapiou sa skrýva revolučná metóda omladenia pleti, kde sú však namiesto cudzorodých látok použité telu vlastné – krvná plazma,“ vysvetľuje Nikoleta Andová. Intenzívnu regeneráciu kože poskytuje aj 3D omladenie, ktoré okrem iného pomôže redukovať aj pigmentové škvrny, rozšírené cievky či jazvy po akné a podobne.

V závislosti od peňaženky a tajných túžob žien je hitom aj naďalej modelácia poprsia, teda či už ide o zväčšenie alebo úpravu asymetrií. „Pozitívom je, že žena si môže ešte pred operáciou vyskúšať novú veľkosť a tvar prsníkov vďaka 3D modelácii. Ľahšiu predstavu o veľkosti nového dekoltu získa aj vďaka tzv. sizers,“ hovorí Andová. Ide o špeciálne vypchávky, ktoré si môže vložiť do podprsenky a naživo tak skúsiť ako budú nové prsia vyzerať napríklad v tričku.

Naša rada: Ako partner si vždy uvedomte, že darček by nemal naznačiť, že chcete svoju partnerku zdokonaliť, ale jej urobiť radosť, prípadne splniť tajné túžby.

 

 

Čo darovať mame

Určite nie je nič krajšie, ako rozžiarená tvár mamy. „Mamy určite poteší nielen kozmetické ošetrenia, ktoré uvoľnia a osviežia unavenú tvár. V kurze sú aj ošetrenia na omladenie pleti a jej vyživenie, zjemnenie kruhov pod očami, no čoraz častejšie aj plastická operácia horných a dolných viečok,“ hovorí odborníčka. Tá pre ženu rieši nielen pokles viečok, ale s tým spojené slzenie, čo je už aj zdravotný problém.

 

 

Čo darovať kamarátke

Hodnota darčekov sa dnes v rámci estetickej medicíny pohybuje od 50 eur pri kozmetických ošetreniach, horná hranica dosahuje tri tisíc eur, kde ide o zákroky plastickej chirurgie, napríklad spomínané zväčšenie pŕs, prípadne liposukcia. Práve kamarátky si často vzájomne pod stromček darujú kozmetické ošetrenie. „Vedia, ktorá čo preferuje, preto si často aj vzájomne darujú hĺbkové čistenie pleti HydraBeauty, rôzne typy kozmetických ošetrení, kde je ponuka naozaj široká a ktoré doslova rozžiaria pleť.

Naša rada: Ak si neviete vybrať, možnosťou sú aj darčekové poukážky v ľubovoľnej hodnote. Pomôcť pri výbere môžu aj prehľad noviniek na webových stránkach, prípadne možnosťou urýchlenia nákupu je aj e-shop.

 

 

Náš tip: Ak viete, že vaša polovička, alebo v prípade kamarátok jedna z vás túžite po zväčšení pŕs, no rozpočet vám taký darček nedovolí, tak sa zapojte do súťaže a vyhrajte ho priamo pod stromček 24. decembra!

Viac na https://www.frais.sk/novinky/novinky-vo-frais/

 

 

 

 

 

 

Nehlasované