Prihlásenie

Nezmeškajte šancu premeniť svoje nápady na biznis. Prihlasovanie do súťaže InnovMatch trvá do polovice októbra

Nezmeškajte šancu premeniť svoje nápady na biznis. Prihlasovanie do súťaže InnovMatch trvá do polovice októbra

Jedna z najväčších softvérových firiem sveta otvára Slovákom možnosť získať finančnú podporu, bezplatný prístup k vývojárskej platforme i pobyt v startupovej komunite v Berlíne.

 

Ak máte odvážnu víziu, dobrý nápad a chcete ich premeniť na reálny biznis, dôležitým termínom pre vás je 16. október 2017. Dovtedy je možné prihlásiť sa do súťaže InnovMatch, ktorú spoločnosť SAP vyhlásila pre vývojárov, startupy, študentov a ďalších tvorivých ľudí z regiónu strednej a východnej Európy. Na stole sú atraktívne ceny pre tých najúspešnejších – finančná a technologická podpora, pomoc s marketingom či účasť v rýchlo rastúcom systéme startupov a inovátorov v Berlíne.

 

Nie je to zložité. Postačí vybrať si jeden z vopred definovaných problémov reálnych firiem z nášho regiónu a vytvoriť preň zaujímavé a funkčné riešenie s využitím inovatívnej SAP Cloud Platform. Alebo za prihlásiť so svojim vlastným nápadom. Netreba sa nechať odradiť ani konkurenciou z ďalších desiatich krajín. Ako totiž skonštatoval Andrej Greguš, riaditeľ produktového vývoja v GoodAI Applied: „Nie je vylúčené, že oslovíme nielen finalistov InnovMatch, ale aj iných účastníkov, pokiaľ ich nápady budú zaujímavé.“ GoodAI je jednou z firiem, ktoré ako partner projektu vytvorili pre súťažiacich prípadovú štúdiu, s ktorej riešením sa môžu uchádzať o účasť v pražskom vyvrcholení InnovMatch. Všetky zadania sa nachádzajú na webovej stránke innovmatch.com.

 

Trojica najlepších si rozdelí 15-tisíc eur. Celkový víťaz InnovMatch 2017 navštívi rýchlo rastúci systém startupov a inovátorov, združený okolo SAP.io a TechStars v Berlíne. Okrem finančnej odmeny dostanú najlepšie nápady možnosti financovania z technologického programu SAP.iO a akcelerátora Techstars, ktoré sú partnermi súťaže, ako aj bezplatný prístup k SAP Cloud Platform.

 

„Je to vynikajúca šanca, ako upozorniť nielen na vlastnú kreativitu a schopnosť prinášať zaujímavé riešenia, ale aj zaujať nezávislých odborníkov či dokonca státisíce zákazníkov SAP. V našom bratislavskom SAP Labs Slovakia máme množstvo talentovaných a šikovných developerov zo Slovenska. Je to dôkaz, že aj u nás vyrastajú špičkoví vývojári a preto verím, že sa Slováci nestratia ani v súťaži InnovMatch. Takže neváhajte a prihláste sa, šanca na úspech je vysoká,“ povedal Ján Ružarovský, generálny riaditeľ SAP Labs Slovakia, jedného z dvoch desiatok špičkových vývojových laboratórii spoločnosti SAP vo svete.

 

Všetky podrobnosti o InnovMatch nájdete na webovej stránke www.innovmatch.com . Partneri projektu sú aj: GoodAI zo Slovenska, Atlantic Groupa z Chorvátska, Sportina zo Slovinska, EuroCash z Poľska a Selgros z Rumunska.

 

Nehlasované