Prihlásenie

Stijn Otten získal ocenenie Automobilový talent roka

Stijna Ottena, riaditeľa oddelenia Lab inovácií spoločnosti Business Lease, zvolili za najväčší talent automobilového priemyslu.


Stijn Otten, riaditeľ oddelenia Lab inovácií spoločnosti Business Lease, získal na Automobilovom galavečere 2018 ocenenie v kategórii Automobilový talent. Ocenenie odovzdal Norbert van den Eijnden, generálny riaditeľ spoločnosti Alphabet. Členom poroty bol aj predchádzajúci víťaz Sander Jansen.

„Neočakával som, že vyhrám,“ skromne podotkol Stijn Otten po vyhlásení výsledkov. Po záverečnom kole súťaže zanechal za sebou svojich dvoch spolufinalistov Pima van ‘t Hoenderdaala (Molco Car Parts) a Goshiho Cheragwandiho (Nissan Motors Holandsko). „Chcem sa poďakovať každému v spoločnostiach Business Lease a Autobinck, ktorí mne a môjmu tímu dali príležitosť a slobodu rozvíjať pre Business Lease nové možnosti,“ podotkol. Stijn Otten podľa poroty symbolizuje skutočne to, v čo verí. „Snahu o udržateľnosť má v krvi a je skutočným strategickým inovátorom,“ zhodnotil van den Eijnden v príhovore. „Porota je zvedavá, do akej miery sa bude vedieť prispôsobiť podnikovej štruktúre, ale páčilo sa nám jeho nadšenie, všestrannosť a zameranie na ľudí.“ Porota ohodnotila Stijna ako strategického inovátora, ktorý vie ovplyvniť druhých, aby prijali nové projekty: „Možno sa až tak nehodí za nadriadeného pracovníka, ale myslíme si, že z tých troch kandidátov je najanalytickejší: človek, ktorý vie ľudí presvedčiť, aby sa pridali, je entuziastický, ako vedúci kouč,“ zhodnotil.

 

Prísny výber

Vo finále sa traja kandidáti na titul Talent roka museli podrobiť posúdeniu spoločnosti Heiwegen Consultancy a predstavili sa porote odborníkov vrátane predchádzajúceho víťaza voľby, Sandera Jansena (Opel Nederland). Porotu tvorili predchádzajúci víťazi ocenenia Spoločnosť roka - Jaco Remijn (Broekhuis Group) a Norbert van den Eijnden (Alphabet Car Lease International), ďalej Podnikateľ roka Holandska 2017 Elske Doets a predseda VNO Hans de Boer.

Víťaza vyhlásila porota na tradičnom Automobilovom galavečere Innovam-RDC, ktorý sa uskutočnil 26. januára v hoteli Bilderberg v Garderen v Holandsku.

 

O Labe inovácií spoločnosti Business Lease

Lab inovácií Business Lease je tím nadšených vnútropodnikových inovátorov, ktorí pre spoločnosť vyvíjajú nové výrobky a služby. Zameriavajú sa na vývoj nových technológií a ich čo najrýchlejšie uvedenie na trh.

 

 

Nehlasované