Prihlásenie

Würth otvára na Slovensku novú predajňu v Bratislave

Významný dodávateľ pre priemysel pokračuje v expanzii aj tento rok.


Bratislava - Nemecký koncern a celosvetový dodávateľ pre priemysel, spoločnosť Würth, otvára na Slovensku novú pobočku s predajňou v Bratislave, kde zároveň sídli aj centrála spoločnosti. Koncern Würth je celosvetovou jednotkou v predaji montážneho  a upevňovacieho materiálu. Na Slovensku zamestnáva 172 zamestnancov.

Spoločnosť má v súčasnosti na Slovensku pobočky s predajňami vo viacerých mestách, ako napríklad Nitra, Žilina, Prešov, Košice, Zvolen, Poprad či Prievidza. Kritériom  výberu a otvorenia novej pobočky býva vždy určenie správnej lokality, kde je silné zákaznícke zázemie, pričom pobočku sa Würth snaží vždy situovať v priemyselných zónach jednotlivých miest. Würth je dodávateľom pre strojársky, drevársky, nábytkársky, stavebný aj kovospracujúci priemysel a svoje produkty dnes ponúka nielen prostredníctvom kamenných predajní, ale aj cez e-shopy či obchodných zástupcov.

V sortimentovej skladbe je na každej z pobočiek k okamžitému odberu v priemere 2 200 najpredávanejších artiklov z celého viac ako 125 000 sortimentu. Pohodlné parkovanie pre zákazníka je štandardom a príjemný a odborný personál je samozrejmosťou. Odlišnosť od konkurencie musí byť viditeľná hneď pri vstupe.

Würth Slovensko plánuje v expanzii pokračovať aj tento rok. Už vlani rástla dvojciferným tempom a tento rok očakáva opätovne výrazný nárast obratu. „Cieľom je, aby bol rast Würth Slovensko najsilnejší v stredoeurópskom regióne. Interná predstava o dynamike rastu je medziročne viac ako 20 %. Viem si predstaviť, že potenciál na trhu je dostatočne veľký, aby sa nám to podarilo,“ konštatuje Richard Potůček, konateľ Würth Slovensko. Najväčší dôraz na rast chce spoločnosť klásť v štyroch divíziách - Stavba, Kovo, Industry a Cargo.

 

Priemerné hodnotenie: 5 (1 vote)