Prihlásenie

Zákazníci freeSAT-u si môžu celý mesiac užívať prémiové seriály na AXN

Priaznivci akčných seriálov a kriminálok sa majú na čo tešiť: všetci zákazníci freeSAT-u budú môcť celý mesiac sledovať kanál AXN. Už od 1. marca získajú prístup k zaujímavým premiéram ako aj k stáliciam žánru. Napínavé dobrodružstvá i mimoriadne výkony mozgových buniek si budú môcť vychutnávať až do 31. marca 2018. 

 

 

Komisárka Candice Renoirová sa vracia do svojho rodného mestečka na juhu Francúzska, aby v televíznej premiére druhej série komplikovala život tamojším zločincom. Sťažujú jej to rodinné a ľúbostné problémy, „Policajtka Barbie“ má však všetky predpoklady, aby to zvládla. K vyšetrovacej výbave Columba v sukni patrí zdravý rozum, výnimočné pozorovacie schopnosti a zmysel pre praktickosť. Diváci môžu spolu s ňou prežívať jej dobrodružstvá každú nedeľu v dvoch epizódach.

Pondelkové večery budú patriť čistému adrenalínu. Seriál SWAT sleduje nielen boje elitnej policajnej jednotky so zločincami, ale i osobné zápasy jej jednotlivých členov. Akčná kriminálka je inšpirovaná televíznym seriálom z roku 1975 a premiéru bude mať 5. marca.

V seriáli Zlato (Ouro) niet núdze o akciu ani o drámu. Príbeh zavedie divákov do Francúzskej Guyany, do nemilosrdnej džungle najtvrdších podnikateľov, gangstrov, geológov a vojakov, ochotných zabíjať za pár gramov žltého kovu. Osud francúzskeho študenta geológie, vrhnutého do tohto prostredia, sa bude napĺňať každú stredu v dvoch epizódach.

Nádherné prostredie hrá dôležitú úlohu v kriminálnom seriáli Hawaii 5-0. Diváci môžu sledovať prácu elitnej policajnej jednotky na pozadí krásnych Havajských ostrovov od začiatku prvej série každú nedeľu večer.

Známe tváre a čistá detektívna práca sa vrátia na televízne obrazovky vo štvrtej sérii seriálu Sherlock a Watsonová (Elementary, Jak prosté). Spolupráca moderného Holmesa s doktorkou Watsonovou v uliciach Manhattanu zaplní sobotňajšie večery.

Fanúšikovia toho druhého Sherlocka, stvárneného Benedictom Cumberbatchom, si zase v posledný marcový piatok budú môcť užiť jeho výkon vo filme Sherlock: Prízračná nevesta (Abominable Bride).

Niečo sa nájde aj pre priaznivcov historickej drámy. Druhá séria Kráľovstva (Reign) sa začína s Mary Stuartovou a Francisom už usadenými na francúzskom tróne - no s krajinou v plameňoch. Ako sa známa budúca škótska kráľovná vysporiada s morovými ranami, neposlušnosťou aristokracie a svetom plným intríg? To diváci budú môcť zistiť každú stredu.

AXN budú môcť sledovať všetci zákazníci freeSAT-u, vrátane tých, ktorí kanál nemajú v predplatenom balíku. Voľné vysielanie sa začína 1. marca a končí sa 31. marca 2018. Kanál je k dispozícii na pozícii 57. Viac informácií nájdete na sk.freesattv.tv.

 

Nehlasované