Prihlásenie

Mačacia toaleta Catgenie

Chov mačiek so sebou neprináša iba chvíle plné zábavy s rozkošnými zvieratkami, o mačky je potrebné sa aj náležite starať. Chovateľom najviac problémov spôsobuje manipulácia s výkalmi mačiek.

 

V súčasnosti je na trhu dostupných množstvo mačacích toaliet, z ktorých väčšina využíva jednorazové stelivá, o ktorých nemožno povedať, že by boli ideálnymi. Technický pokrok však  neobchádza ani chovateľskú stránku ľudského života. V súčasnosti je na trhu dostupná  robotická mačacia toaleta, ktorá sa komplexne postará o hygienu mačiek vo vnútorných priestoroch.

 

Internetový obchod mojiroboti.sk má vo svojej ponuke robotickú mačaciu toaletu Catgenie 120. Tento výrobok dokonale vyrieši  starosti s mačacou hygienou. Toaleta Catgenie je plne automatický stroj – ako jediná mačacia toaleta sa sama splachuje, čistí a suší.

 

Mačacia toaleta Catgenie je revolučná v tom, že používa umývateľné stelivo. Takto majitelia mačiek nemusia pravidelne kupovať bežné stelivo, ktorého sa ročne spotrebuje desiatky kilogramov, a nemusia ani  s týmto  prašným a znečisteným stelivom manipulovať.

 

Toaleta Catgenie využíva plastové umývateľné granule, ktoré poskytujú mačkám prirodzený komfort. Granule nie je nutné vymieňať, len občas doplniť. Catgenie ich pravidelne umýva a dezinfikuje v rôznych režimoch. Na sterilizáciu granúl sa využíva dezinfekčný roztok Sanisolution, ktorého výdrž je 60 až 120 umytí v závislosti od nastavenia.

 

Mačacia toaleta Catgenie sa napája na prívod vody. Inštalácia je veľmi jednoduchá. Catgenie skvapalňuje tuhé mačacie výkaly a spolu s močom ich odvádza hadicou mimo toaletu. Túto hadicu je možné umiestniť do akéhokoľvek odpadového vývodu.

Catgenie možno zakúpiť aj s poklopom a rohožou. V ponuke mojiroboti.sk je aj čistiaca kazeta na komplexnú údržbu toalety (raz za 2-4 mesiace).

 

Mačacia toaleta Catgenie z eshopu mojiroboti.sk je ideálnym riešením pre všetky domácnosti, kde sa Vám už nechce nosiť ťažké a prašné podstieľky pre Vašich miláčikov.

 

Doprajte trocha luxusu nielen Vašim mačkám, ale hlavne sebe.

 

Priemerné hodnotenie: 3.5 (2 votes)